• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Evelynn Kullananlar Yada Kullanmış Olanlar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
İnternette bir cok rehber mevcut fakat hepsi birbirinden farklı biri ad kasmış biri ap kasmış biri farklı item almış digeri farklı almış

Buna Ne İtemleri Kasacagız ?

Ve Taktikleri vs varmı ?

Evelynnn AP OP. Mid oynayacaksın roam için boots of mobility alacaksın itemlerin . Boots of mobility , Deathfire grasp , Rylai , Rabadon , Zhonya , Voidstaff olacak.. Ama nerf'lendi Deathfire grasp ve skillerinin ap ratio'ları oyunda tecrübeli değilsen oynama bile. Yazdıklarımın çoğunu anlamadıysan oynama hatta evelynn :D

Evelynnn AP OP. Mid oynayacaksın roam için boots of mobility alacaksın itemlerin . Boots of mobility , Deathfire grasp , Rylai , Rabadon , Zhonya , Voidstaff olacak.. Ama nerf'lendi Deathfire grasp ve skillerinin ap ratio'ları oyunda tecrübeli değilsen oynama bile. Yazdıklarımın çoğunu anlamadıysan oynama hatta evelynn :D

Anladım anladım :)

Ozmn Bana Göre Değil Bu Ne Güzel Sevmiştim :D

Pantheon almanı öneririm güzel hero fakat iyi kullanman lazım profesyönel bi şekilde aksi taktirde bol bol küfür yersin zor hero çünkü , varus var sonra tam bir takım çalışması gerektiren hero 1. skili ile oyunun başlangıcında karşı takımdakilere range konusunda üstünlük sağlayabilirsin vb

Pantheon almanı öneririm güzel hero fakat iyi kullanman lazım profesyönel bi şekilde aksi taktirde bol bol küfür yersin zor hero çünkü , varus var sonra tam bir takım çalışması gerektiren hero 1. skili ile oyunun başlangıcında karşı takımdakilere range konusunda üstünlük sağlayabilirsin vb

Pantheon Cok İyi Oynarım. Ama Sıktı o Yeni Araştırmalar yapıyorum :D

Varus'da Bana göre değil ne bilim baştan beri kötü geliyor bana.

bu evelynn begenmiştim güzel baya fakat oynuyamıyorum .

Yeni Araştırmalarım sürüyor :D

Pantheon Cok İyi Oynarım. Ama Sıktı o Yeni Araştırmalar yapıyorum :D

Varus'da Bana göre değil ne bilim baştan beri kötü geliyor bana.

bu evelynn begenmiştim güzel baya fakat oynuyamıyorum .

Yeni Araştırmalarım sürüyor :D

dr mundo var zevkli bir hero ulti vb açınca tank görevi görüyor bi heal harcıyor bi heal alıyor bedava herolarda var saten bakarsan görürsün güzel hero hemde ucuz onu alabilirsin,

caitliyn var oda güzel bir hero takım çalışması gerektiriyor bi tank olmalı yanında çünkü caitliyn arkacı bir hero,

kenneni al hiç birini beğenmezsende ben mesela şuan para biriktiriyorum 6300'lük bir hero almayı planlıyorum hiç yoktan fizz alma ihtimalim var hero bulamazsam .)

dr mundo var zevkli bir hero ulti vb açınca tank görevi görüyor bi heal harcıyor bi heal alıyor bedava herolarda var saten bakarsan görürsün güzel hero hemde ucuz onu alabilirsin,

caitliyn var oda güzel bir hero takım çalışması gerektiriyor bi tank olmalı yanında çünkü caitliyn arkacı bir hero,

kenneni al hiç birini beğenmezsende ben mesela şuan para biriktiriyorum 6300'lük bir hero almayı planlıyorum hiç yoktan fizz alma ihtimalim var hero bulamazsam .)

Kennen Düşünüyorum bakalım nasıl olacak :)

Dr Mundo güzel harbiden begendim :) Fakat Cok Cabuk Sıkılırım Böyle 2,3 Champ Olması gerek değiştire değiştire oynuyayım :)

Caitliyn Hoşuma Gitmedi Malesef :)

Warwick 'e Baktım Tavsiye Edermisinz ?

Son düzenleme:
kesinlik le fizz öneririm karşı takımın ad carryisin alıp çıkarsın çok iyi dmg si var ad olarakta darius öneririm solo top gidersin 6lvl da kill alırsın hala op ben jayce aldım tr serverinde nerfi gelmedi daha sanada önerririm bunu ama oynaması zordur biras

kesinlik le fizz öneririm karşı takımın ad carryisin alıp çıkarsın çok iyi dmg si var ad olarakta darius öneririm solo top gidersin 6lvl da kill alırsın hala op ben jayce aldım tr serverinde nerfi gelmedi daha sanada önerririm bunu ama oynaması zordur biras

Oyuna başlayalı 3 hafta oldu bayada geliştigimi düşünüyorum.

Fizz Düşünüyorum evet oynaması kolaysa almayı planlıyorum.

Darius Cok Sıkıcı Her Macta en az 1 kişi darius (tr sw) onun için bi farkım olmasını istiyorum değişik champlar olsun.

jayce Buda Güzel Fakat Fizz Daha güzel geliyor bana

nerf gelecek olan champ'lar bellimidir ?

Oynaması kolay nasıl bir şey oluyor biraz açar mısın !? Eğer riotun oyun içinde yayımladığı zorluk derecesinden bahsediyorsan, ona bakma tamamen saçma bir sistem.

Evelynn AP OP dur eğer takımında aşırı feedleyen birisi yoksa sen oyunu alır taşırsın bu kadar basit Arkadaşın verdiği build doğru sayılır ama Deatfire dan sonra ya rabadon sonra lichbane bundan sonra hemen bir guardian çıktınmı ranked game için söylüyorum oyunu taşırsın İlk Q Upla sonra E ulti geldimi onuda kaçırma.. Midde nasıl farm yapıcaksın bence farmı en kolay karakterlerden Pasifi zaten görünmez menzile girmeden q ile last hit yap zaten pasifde mana yenileme mevcut mana sıkıntısı çekmiyor şimdi yeni evelynn başladığın için senin güzelce farm yapıp 6 level oldunmu direk bota gang gitmen lazım pasif görünmez zaten gir arkalarına ulti aç benim ranked gamede ap evelynn ile 25 maç win 9 maç lose var yani kısaca AP carry oyuncusu olmak istiyorsan evelynn zaten ucuz düşünmeden al çok can yakıyor

Oynaması kolay nasıl bir şey oluyor biraz açar mısın !? Eğer riotun oyun içinde yayımladığı zorluk derecesinden bahsediyorsan, ona bakma tamamen saçma bir sistem.

Anladım Saol :)

Evelynn AP OP dur eğer takımında aşırı feedleyen birisi yoksa sen oyunu alır taşırsın bu kadar basit Arkadaşın verdiği build doğru sayılır ama Deatfire dan sonra ya rabadon sonra lichbane bundan sonra hemen bir guardian çıktınmı ranked game için söylüyorum oyunu taşırsın İlk Q Upla sonra E ulti geldimi onuda kaçırma.. Midde nasıl farm yapıcaksın bence farmı en kolay karakterlerden Pasifi zaten görünmez menzile girmeden q ile last hit yap zaten pasifde mana yenileme mevcut mana sıkıntısı çekmiyor şimdi yeni evelynn başladığın için senin güzelce farm yapıp 6 level oldunmu direk bota gang gitmen lazım pasif görünmez zaten gir arkalarına ulti aç benim ranked gamede ap evelynn ile 25 maç win 9 maç lose var yani kısaca AP carry oyuncusu olmak istiyorsan evelynn zaten ucuz düşünmeden al çok can yakıyor

Anladıgım Kadarıyla;

İtemlerim:

Boots of mobility , Deathfire grasp , Rabadon , Lichbane , Guardian , Voidstaff
Boots_of_Mobility.gif
->
Deathfire_Grasp.gif
->
rabadons-deathcap.gif
->
Lich_Bane.gif
->
Guardian_Angel.gif
->
Void_Staff.gif

Olacak :) Resim ekleme amacım tamamen can sıkıntısı :D

Son düzenleme:
kardeşimsen en iyisi diana al çok iyi herodur affetmessin oynayışıda kolay midde seni alan olmaz vede en hızlı jungle dir

Yeni patchle Evelynn oynanmaz hala geldii tekrardan :) DFG artık cooldown vermiyor üstüne Evelynn Q sunun AP değerini düşürdüler üstüne bide Görünmez gören yeni bi item geldi.Riot Evenlynden nefret ediyor açık net

kardeşimsen en iyisi diana al çok iyi herodur affetmessin oynayışıda kolay midde seni alan olmaz vede en hızlı jungle dir

En hızlı jungle !? Amumu ve shywana kalktı mı oyundan !?

----------------------------------------------------------------

Dürüst olmak gerekirse eveleyn oynamadım ama evenin zaten speed buff'ı var. Mobility bence kötü tercih olur. Ama şunu biliyorum ki ultisi teamfight'ta çok işe yarıyan bir ulti, eğer takıma atabilirsen 1500 shield... Bu ne şimdi... Üstüne max hp üzerinden vuruyor utanmadan...

Yeni patchle Evelynn oynanmaz hala geldii tekrardan
icon10.gif
DFG artık cooldown vermiyor üstüne Evelynn Q sunun AP değerini düşürdüler üstüne bide Görünmez gören yeni bi item geldi.Riot Evenlynden nefret ediyor açık net

Bildiğim kadarıyla o görünmezleri gören yeni item 3-3'te alınabiliyor sadece !?

Son düzenleme:

En hızlı jungle !? Amumu ve shywana kalktı mı oyundan !?

----------------------------------------------------------------

Dürüst olmak gerekirse eveleyn oynamadım ama evenin zaten speed buff'ı var. Mobility bence kötü tercih olur. Ama şunu biliyorum ki ultisi teamfight'ta çok işe yarıyan bir ulti, eğer takıma atabilirsen 1500 shield... Bu ne şimdi... Üstüne max hp üzerinden vuruyor utanmadan...

Bildiğim kadarıyla o görünmezleri gören yeni item 3-3'te alınabiliyor sadece !?

Eğer öyleyse bile Evelynn core itemi olan DFG nerflendi, Evelnyy nerflendi eskisinden daha kötü şu an :)

Eğer öyleyse bile Evelynn core itemi olan DFG nerflendi, Evelnyy nerflendi eskisinden daha kötü şu an :)

Merak ettim simdi nasil bir nerf yedigini !? Bu son gelen patchdemi yedi nerf !?

----------------------------------------------------------------------------------

Kontrol ettim, bir önceki patch'de bildiğiniz buff gelmiş eveleyn. Son Patchde küçük bir nerf yemiş ki çok büyük bir şey değil kanımca;

• Agony’s Embrace Ability Power ratio reduced to +1% every 100 Ability Power from +1% every 50 Ability Power

Eskiden her 100 AP için %2 artarken oran, şimdi her 100 AP için %1 artıyor. Tek değişiklik bu ki Corki'nin nerfi yanında hiç birşey... Pasifi critic almıyor ne demek ya !?

Son düzenleme:
Evelynn çok zor karakterde değil Bots mobility seçmedeki amaç w si ile birlikte karakter uçuyor sen bota topa ganga gidersin gelirsin middeki adam senin farmında aynıdır hala çok mobil champion ben 100 200 hp ile full hp adam aldığımı hatırlarım ultisi sayesinde evelynn AP kısaca OP:D

İşte o %1 çok fark ediyo ayrıca DFGnin cooldownı olmadanda Q spamlayamıyosun sürekli eskisinden daha kötü oldu evelynn

Geri