• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Event [BIGGER AND STRONGER] Mayıs 22 - Haziran 19...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dulcie
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dulcie

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
139
8vps3.png
Merhaba arkadaşlar biraz geç oldu ama paylaşayım dedim.

7wl9b.png

Yeni Digiegg'ler Satın Alın ve Hediyeler Kazanın ...

Yeni Bir Digimon Karşıla !

22 Mayıs güncelleme (Starmon, Lopmon ve Wormmon) ile gelen yeni digimon için digieggs satın alın ve Hediye Kutusu alın.

7wlf9.png

The Ultimate Cool - The Burst Mode !

Etkinlik süresince aşağıdaki üç Burst Modu digimonu toplayın.

Ve 10 tane Fruit of the Goddess (Event) kazanın. Fruit of the Goddess in Fruit Miraclese göre daha çok başarılı olma şansı var.

7wlkv.png

Bağlı Kalmak !

Sadece Bağlı Kalın ve Hediyeleri Kazanın !

7wlmw.png

Bir Digimon İçin İyilik !

Öğeleri Günlük Toplamak !

Ve onları (Starmon, Wormmon ve Lopmon) başka bir şey için de açmak için DATs Merkezindeki Etkinlik NPC getirmek. Değişim Ürünleri ile ilgili ve digimonlar hakkında bilgi için aşağıya bakın.

7wltc.png

Exp Eventi Devam Ediyor !

7wlu5.png

Bu kadar çevirebildim en sade şekli budur.​
Kaynak: Joymax.ORG​

Son düzenleme:
Geri