• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Event yazısı editleme videolu anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan rosso1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

rosso1

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Tem 2011
Puanı
3
[BILGI]Evet arkadaşlar daha önce sitemizde bunu resimli olarak anlatmışlardı fakat resimli anlatım biraz karışık oldugu için tekrar anlatıyım dedim videolu olrak.:'([/BILGI]

Private swlerde kulanılmak üzere editledigim Event editini link olarak asgıda verdım download ederek sadece PK2 editörle import etmeniz yeterlidir (ilk önce rar."dan cıkarınz ):'(

Egerbenim verdigim dosyayı indirdiysenız resme bakarak kolaylık la yapabılırsınız kendi editinizi yapmayı dusunurseniz videoyu izlemeniz yeterlidir

[BILGI] RAR PASSWORD = bydoom[/BILGI]

RESİM
0ebc42ba.jpg

Yardımcı olduysam bir teşekkürü fazla görmeyin

[NOT]Kendi editinizi yapcaksanız video asgıda[/NOT]

Event yazısının Son HaLi
fa55b2a2.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
teşekurler hacı işime yaradı sanırım daha oyuna girmedım girdigimde yine bi yorum atcam :)

Geri