• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Evet arkadaşlar "Ölüdeniz" hakkında bilgi lazım doluşun :)

SemihBurak

Ne Mutlu Türküm Diyene!
ViP Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Kas 2009
Puanı
208
Arkadaşlar nasipse 15 Ekim'de düğünüm olacak. 15 Ekimden sonra 1 hafta balayı mahiyetinde Fethiye-Ölüdeniz de karar verdik bölge olarak. Fakat hiç bir fikrim yok, aranızda daha önce giden gören, konaklama, gezilecek yer vs. hakkında bana deneyimlerinizi, fikirlerinizi aktarır iseniz çok memnun olurum.
Şimdiden değerli önerileriniz ve yorumlarınız için teşekkürler. :alkis

:D Oraya mı ? Bence turları araştır düzgün yurt dışı tatili iyi gider.

Yunan adalarını tavsiye ederim midilli vs fethiye ve muğla ilçelerinde yaşayacağınız tek şey rezillik ben muğlada yetiştim bi süredir ilçelerine gidemedim ama akyaka boşalmış mesela fethiye iyice şehirleşmiş keyif alınamıyor eskisi gibi köyceğiz hayla fena değilmiş

Yunan adalarını tavsiye ederim midilli vs fethiye ve muğla ilçelerinde yaşayacağınız tek şey rezillik ben muğlada yetiştim bi süredir ilçelerine gidemedim ama akyaka boşalmış mesela fethiye iyice şehirleşmiş keyif alınamıyor eskisi gibi köyceğiz hayla fena değilmiş
Adam evlenmiş artık ortalama her yaz bir yere gidelim diyecekler o yüzden Vatan içindeki her yere bir şekilde giderler.

Abi mobildeydim tam olarak cevap veremedim soruna. Fethiye'de gezecek çok fazla yer var. Otel olarak Ölüdeniz'e odaklama kendini. Merkezde bir otelde kalırsın gezersin. Zira Ölüdeniz'de günlük oda fiyatları 400TL civarındayken merkezde 150TL'ye kadar düşmekte.. Çalış'ta bulunan otellerde ise fiyat 200 - 350 TL aralığında. Haftalık kalacağım dersen biraz fiyatı oynatırsın.. Ulaşabileceğin bir kaç otel bilgisi;

Fethiye Ölüdeniz Liberty Hotels
Fethiye Karagözler Pırlanta Hotel
Fethiye Çalış Jiva Beach Resort
Fethiye Mara Hotel
Fethiye Paspatur Infinity Exclusive City Hotel

Kafana takılan bir şey olursa konuşuruz abicim. Dükkana beklerim. :D
Fethiye Hakan Market

Hocam arkadaşında dediği gibi Fethiye'de gezilecek bir çok yer var.Konaklama olarak bütcen nedir bilmiyorum ama ölüdeniz - hisarönü - ovacığı bunlardan 3 ünden birini tercih etmeni öneririm.Araç ile mi geliceksin onuda bilmiyorum fakat araç ile gelmiceksen veya araç ile geliceksen bile Jeep Safari turlarına katılırsan yaklaşık 5 6 yere götürüyorlar.Ölüdeniz tekne turlarınada katılamnı öneririm.Güzel vakit geçirmiş olursunuz.

Denize yakın bir otel tut yeterli yoksa onca yolu yürüyüp yüzmek koyuyor insana :))

Geri