• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Evin önüne çöp atılır mı?

Umuthan55

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Kas 2013
Puanı
1
Şimdi biz bir sitede giriş katta oturuyoruz.Apartmanlar yeni olduğu için apartman görevlimiz daha verilmedi.Kapımızın önünde ufak çöpleri atmak için bir kutu var.Bazı kendini bilmez insanlar poşet çöplerini 20metre ilerdeki çöp konterynırına atmak yerine bu kutunun önüne bırakıyorlar.Bu da görüntü ve koku kirlenmesine yol açıyor.Malum yaz da geldi.Sineklenmede cabası.Kaç sefer not yazmamıza rağmen not yırtılıp atılıyor, çöpler atılmaya devam ediyor.Kim atıyorsa daha denk gelemedik.Site yönetimine gittiğimde biz ilgilenmiyoruz deniliyor.Ne yapacağımı şaşırdım.Adamı yakalarsam elimden bi kaza çıkacak bu gidişle.Akıl verebilecek kimse var mı?

---------------------------------------

Son düzenleme:
Site yönetiminin ilgilenmeme gibi bir durumu yok kusura bakmayın çok öküz var bizim millette bu öküzler hep aynı şekilde devam ediyor 20 metre yürüyemezler popoları ağırır çünkü ben olsam küfür ederek not yazardım belki utanırlar.

Küfür etmedim ama ağır bir dille yazdım, bunlarda utanma arlanma da yok.

eğer sorumluluk alırım diyorsan o çöpü oradan sök. O zaman oraya koyamazlar. Mantıkları: "ulan burada bu çöp var, belediye gelince nasıl olsa bunu alır."

edit: oradaki merdiven yolu üzerinde o çöp kutusunun ne işi var ? eğer o merdiven yolu sizin eve veyahut başka yola gidiyorsa, söktüğünde ulaşımımı engelliyor diyebiirsin.

---------------------------------------

Son düzenleme:
eğer sorumluluk alırım diyorsan o çöpü oradan sök. O zaman oraya koyamazlar. Mantıkları: "ulan burada bu çöp var, belediye gelince nasıl olsa bunu alır."

edit: oradaki merdiven yolu üzerinde o çöp kutusunun ne işi var ? eğer o merdiven yolu sizin eve veyahut başka yola gidiyorsa, söktüğünde ulaşımımı engelliyor diyebiirsin.
Yok o çöpe erişim kolay olsun diye galiba kutuyu boşaltmak için vs. yandaki yüksek yer apartman girişi oluyor.

Geri