• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Exchange Limit ve Başlangıç Goldu Hakkında Bilgilendirme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Merhabalar,

Bazı art niyetli kişilerin yaptığı suistimaller nedeni ile exchange yapabilmek için en az 10 level olma limiti / şartı eklenmiştir.

Ayrıca başlangıçta charalara verilen 50k gold silinip yerine bolca pot eklenmiştir.

Böyle bir işlemin yapılmasının sebebi; bazı art niyetli insanların binlerce char açıp 50k goldları tek hesaba aktarıp günde ortalama 200-300m den fazla haksız gold kazancı elde etmeleridir. Bu toplanan goldların hepsi tesbit edilip silinmiştir. UKAB guildine yardımlarından dolayı teşekkürler.

Not: Charınız 10 level olduktan sonra exchamge atabilmek için oyundan çıkıp yeniden giriş yapmanız gerekmektedir.

Bilginize sunarız.

Saygılarımızla.

ümit abi konu ile alakasız ama konu açıp kirlilik yapmak istemedim acaba bayram indirimi ne zaman başlar başlayacaksa :) ?

abi ben anlamadım ya 50 k lardan nasıl 200 300m yapıyolar :D insan üstü emek ister. O kadar hesabı aç o kadar karakter aç oyunda başın döner , acaba bunun da botu gibi bi şeyi mi vardı ?

abi ben anlamadım ya 50 k lardan nasıl 200 300m yapıyolar :D insan üstü emek ister. O kadar hesabı aç o kadar karakter aç oyunda başın döner , acaba bunun da botu gibi bi şeyi mi vardı ?

Sanırız o tarz birşeylerle yapıyorlardı yoksa normalde elle yapılabilecek birşey değil.

Günlük 50k dan 200 300m yapan kişilerin önünde saygı ile egiliyorum.... :grin:grin:grin

200-300m abartmadınız mı ? Ben oyun açıldığında malum acılardan kıvranıyorduk para yapayım dedim, 1m yapmıştım sonra bu ne ya uğraşılmaz dedim. 20 char 1m yapar, 200 char 10m, 2000 char 100m. 2000 char dakikada 1 char girse, günde 1440 dk var ve bot ile düşünürsek 2 char bir pc de boyna girip, sonra arkadaşının pc de tek char paraları alır yani bot muhabbeti atılmış ortaya o olmadan yapılması güç, gerçekten onun botu varsa (ki saçma) :D ne bileyim otomatik FGW giren yapan çıkan onları da yapmışlardır herhalde, çok saçma muhabbet.

200-300m abartmadınız mı ? Ben oyun açıldığında malum acılardan kıvranıyorduk para yapayım dedim, 1m yapmıştım sonra bu ne ya uğraşılmaz dedim. 20 char 1m yapar, 200 char 10m, 2000 char 100m. 2000 char dakikada 1 char girse, günde 1440 dk var ve bot ile düşünürsek 2 char bir pc de boyna girip, sonra arkadaşının pc de tek char paraları alır yani bot muhabbeti atılmış ortaya o olmadan yapılması güç, gerçekten onun botu varsa (ki saçma) :D ne bileyim otomatik FGW giren yapan çıkan onları da yapmışlardır herhalde, çok saçma muhabbet.

şş sakin ol kafa yandı hesap yaparken :D

Bişeyi abartmadık, doğrusu ne ise onu söyledik.

Her şeyi geçtim, bunu yapmak için akşama kadar açılan karakterler veritabanında gereksiz bir yer işgaline neden olur ve zamanla oyuna da ciddi etkiler eder. Hiç bir şey düşünmüyorsanız bunu da düşünün. Güzel ve sorunsuz bir oyun oynamak istiyorsanız gelişigüzel hareket etmeyin.

Sorunu @Deepblue kökünden halletti guildce herzamanki gibi kervan çekiyoduk :D jgde bunu yapan kişiyi gorduk bizde kervanı bırakıp gece saat 5-6gibi Deepblueya ulaştık ve sorunu videolu olarak ilettik :) (Çok şukur Ümit abi o saatte onlineydi ^^)
Siz küçümsüyonuz ama bu şahıs profesyonal biri emin olabilirsiniz oto çıkıp girme , oto excle 50k yolluyodu kendi charına oto kabul etme ayarlamış snde 50k alıyodu [yeni charların spawn yerinde 3tane kendi charı ve 2-3tane her spawn yerinde charlar doğuyodu yeni] hesabını siz yapın siteden takip ediyoduk goldunu eğer çozulmeseydi hesaplamamıza gore saatte 100m 12h 1.2b [1charda bu 3 ayrı charı vardı boyle yapan] hergün çektiğimiz için önceki gün yoktu aksamda yoktu gece yapmaya başlamıştı yani o da bize denk geldi çokşukur :D

NOT: YAPAN KİŞİ YABANCI TÜRK DEĞİL.

Son düzenleme:
Sorunu @Deepblue kökünden halletti guildce herzamanki gibi kervan çekiyoduk :D jgde bunu yapan kişiyi gorduk bizde kervanı bırakıp gece saat 5-6gibi Deepblueya ulaştık ve sorunu videolu olarak ilettik :) (Çok şukur Ümit abi o saatte onlineydi ^^)
Siz küçümsüyonuz ama bu şahıs profesyonal biri emin olabilirsiniz oto çıkıp girme , oto excle 50k yolluyodu kendi charına oto kabul etme ayarlamış snde 50k alıyodu [yeni charların spawn yerinde 3tane kendi charı ve 2-3tane her spawn yerinde charlar doğuyodu yeni] hesabını siz yapın siteden takip ediyoduk goldunu eğer çozulmeseydi hesaplamamıza gore saatte 100m 12h 1.2b [1charda bu 3 ayrı charı vardı boyle yapan] hergün çektiğimiz için önceki gün yoktu aksamda yoktu gece yapmaya başlamıştı yani o da bize denk geldi çokşukur :D

NOT: YAPAN KİŞİ YABANCI TÜRK DEĞİL.
Vay anasına film gibi :D

Geri