• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Exodus: Gods And Kings

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Angelina
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Angelina

O Şimdi Asker
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 May 2009
Puanı
442
10483194_239642616247051_9200218637676728457_n.jpg

Vizyon Tarihi 12 Aralık 2014
Yönetmen: Ridley Scott
Oyuncular: Christian Bale, Aaron Paul, Ben Kingsley
Tür Dram , Epik , Tarihi
Ülke ABD , İngiltere

Arkadaşlar film'in konusuna gelecek olursak;
Ünlü yönetmen Ridley Scott'ın yönetmenliğini yaptığı film, Hz. Musa'nın hayatının önemli dönüm noktalarını konu ediniyor. Tevrat'ın bazı bölümlerinden esinlenerek yazılan hikaye, Musa'nın doğumu ve Mısır kraliyet ailesi tarafından evlat edilişiyle başlıyor. Sonrasında ise firavuna baş kaldırıp Mısır'da köle olarak çalıştırılan İbraniler'i serbest bırakılmasını sağlamasıyla başlayan ve ölümüne kadar geçen sürece odaklanıyor.

Senaryosunu Bill Collage, Adam Cooper ve Steven Zaillian'ın senaryosunu kaleme aldığı filmin başrollerini Christian Bale, Aaron Paul ve Ben Kingsley paylaşıyor.

Başrolünde Christian Bale'i izleyeceğimiz Exodus: Gods And Kings filminden ilk fragman görücüye çıktı!

Ridley Scott'ın yeni filmi Exodus: Gods and Kings filminden ilk fragman görücüye çıktı! Sinema sevelere epik bir şölen vadeden film, önümüzdeki sezonun en iddialı yapımlarından biri olmaya aday!

Hz. Musa'nın hayatının dönüm noktalarını konu edinen film, kutsal metinleri de referans alan, dolgun bütçeli bir yapım olarak karşımıza çıkıyor bu sefer!

Türkçe Altyazılı Fragman

Son düzenleme:
Eski mısır filmleri herzaman hoşuma gitmiştir. Çok sağlam oyuncular var ve yönetmeninde önceki filmleri gibi harika olacağa benziyor :D

Geri