• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Exodus # Röportaj # 5 Eylül 2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2013
Puanı
143
Adı Soyadı : Mehmet Alp Sümer

Yaşadığı Şehir : İzmir

Memleket : İzmir

Meslek : Öğrenci

Tuttuğu Takım : Bucaspor

Burcu : Terazi

lblwj.png

Hobileriniz : Öyle düzenli yaptığım şeyler yok açıkçası, ama yüzme, arkadaşlarla geyik yapmayı vs. severim

Fobileriniz : Yalnızken değil de arkadaşlarım yanımdayken köpeklerden biraz :D

Forumdaki İlk Nick'i : xalpx373 sanırım :D

Silkroad İle Tanışması : İnternet kafede bi arkadaşım oynuyormuş, sonra en yakın arkadaşım görmüş, başlamış. Başlayınca ben de eksik kalmadım tabi ki, o zamanlar 8 yaşlarındayız

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? : Önceden silkroad hakkında bilmediklerimi öğrenmek için kullanırdım ama artık sadece çevirmenlik yaparak siteye katkı yapmaya çalışıyorum, hem de kendime pratik oluyor, her ne kadar çeviri isteği olmasa da :D

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? : Ergen hallerden kurtulunca o nickin değişmesi tabi ki şarttı :D isim bulamayınca da Call of Duty MW2 de sevdiğim bir bölümün adını koydum.

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? : Türkçe'nin düzgün kullanılmaması, karşı tarafın fikirlerine saygı duyulmaması ve son olarakta kendini beğenmişlik diyebilirim.

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? : Düzenli olarak uğraştığım yok demiştim, tabi her hafta halı saha, ve yazın yüzme ile uğraşıyorum diyebiliriz.

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? : Aklıma birşey gelmedi açıkçası hayatım böyle iyi :D

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? : Rap müzik dinlerim, en sevdiğim şarkı tartışılır şu sıralar Hidra - Neden mi İllegal 2 parçası hoşuma gidiyor.

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? : En büyük hayalim yurtdışına çıkabilmek, henüz ülkemizden dışarıya çıkabilmiş değilim. Gittiğim yerler ise İzmir Antalya Ankara Balıkesir in ortasında kalan şehirlerin tümü :D

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? : ABD ya da Rusya diyebilirim

lblwj.png

MaxiGame'de çalışan yönetimdeki kişiler hakkında yorumlarınız nelerdir?

- Açıkçası yönetimle fazla yakın ilişkimiz yok ama kısaca bir şeyler yazayım adettendir.

Deepblue : Forum için maddi manevi desteğini eksik etmeyen, PvP server kurarak selam verip borçlu çıkan abimiz
Terk-i Diyar : Forumun en tecrübeli kişisi sanırım, herkes muhabbetinin de çokta iyi olduğunu söylüyor.
The Bright : Daha çok paylaşımlarıyla tanıdığım yöneticimiz
Ruthless : Önceden bir işimiz olmuştu, konuşkan espirili yöneticimiz :D

KaRa : vSro konusunda forumu canlandıran yöneticimiz :D
Saint : The Bright'a yazdığım yorumun aynısını yazacağım, çünkü gerçekten neredeyse hiç bir diyaloğumuz olmadı.

lblwj.png

Yemek yapmayı biliyormusunuz ? : Öyle çok extreme kaçmadıkça yapabilirim

En sevdiğiniz renk ? : Mavi

En sevdiğiniz şarkı ve nedeni ? : Yukarıda belirtmiştim. "Neden mi İllegal 2"çünkü pop müziği sevmiyorum ve popçular 3-5 satır sözle orasını burasını açarak hit yaparken, rap'te genelde en az 32, bazen 96 satır söz yazılıyor ve bunlar hep gerekilen ilgiyi duyamıyor bu şarkı da bunun üzerine, neyse çok uzattım kusura bakmayın :D

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : Sakin bir hayatım vardır, düşündüm öyle anlatılacak derecede bir olay gelmedi aklıma

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? : Buna da bir yorumum yok.

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan ? : Annem tabiki de

Hayvan besliyor musunuz ? : Bir ara kedilerim vardı fakat artık yok ayrılması da bi hayli zor hayvan edinmeyi düşünen arkadaşlar için belirteyim.

Karşı cinste hoşlandığın tip ? : Sanki Kaf Dağını yaratmış triplerinde olmayan ve samimi olanlar

Benzetildiğiniz biri var mı ? : Valla daha geçen gün teyzem Güneşli bir dizide bir çocuğa benzetmiş biraz daha küçük göstermesem :D

Aşk herşeyi affeder mi sizce ? : Bir şey diyemem şuan fikrim yok

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? : Mühendis olduktan sonra eğer başarabilirsem yurtdışında bi hayat kurmayı istiyorum tabi daha düşünmek için uzun bir süre var her an değişebilir

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : Arkadaş ortamlarında hemen kaynaşamam fakat kaynaştıktan sonra iyi ve yakın ilişkiler kurduğumu düşünüyorum. Ailemle de bir problemim yok şükür geçiniyoruz. :D

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? : Sadece bir kişiyi örnek almamalıyız diye düşünüyorum. Herkesi inceleyip iyi yönleri kapmalıyız. :D

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? : Güzel düşünülmüş bir sistem, üyelerin insanlar hakkında fikir sahibi olmasını sağlaması hoş.

Umarım bir şeyi atlamamışızdır.

Geri