• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ezici Team

PlayStore

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
1
Bizim takımmı çok iyiydi karsımı çok kötüydü anlamadım :D.Sonuc ezdik resmen :).

m8y5l.png

Kardeşim hevesini kırmak istemem ama Türk severında oynamayın eğer kendinizi geliştirmek istiyorsanız :) Şuan 28 levelsin. 30 olduğunda rank kasmaya başlıcaksın. O zaman o kötü oynayan insanlar senin takımına geldiği zaman demek istediğimi daha iyi anlıcaksın :) Kendin süper oynayıp takım yüzünden kaybettğin zamanlar çok olucak. Eh bunlar diğer serverlarda olmuyomu oluyo tabiki ama malesef Türk severında daha fazla. Çok fazla acemi ve troll arkadaşlarımız var :)

Demem o ki bu oyunu benim gibi sürekli oynuyosan , zevk alıyosan , kendini geliştirmek ve turnuvalarda birşeyler yapmak istiyorsan kesinlikle yabancı severlarda oynamanı öneririm :)

Ya en basitinden bi playerın 20 dakikada 13 defa ölmesi gerçekten çok uğaş gerektiren birşey :) Hele ki o farmlar çok çok kötü :) Ve karşı tarafta Zyra jungle oynamış muhteşem gerçekten :)

Kardeşim hevesini kırmak istemem ama Türk severında oynamayın eğer kendinizi geliştirmek istiyorsanız :) Şuan 28 levelsin. 30 olduğunda rank kasmaya başlıcaksın. O zaman o kötü oynayan insanlar senin takımına geldiği zaman demek istediğimi daha iyi anlıcaksın :) Kendin süper oynayıp takım yüzünden kaybettğin zamanlar çok olucak. Eh bunlar diğer serverlarda olmuyomu oluyo tabiki ama malesef Türk severında daha fazla. Çok fazla acemi ve troll arkadaşlarımız var :)

Demem o ki bu oyunu benim gibi sürekli oynuyosan , zevk alıyosan , kendini geliştirmek ve turnuvalarda birşeyler yapmak istiyorsan kesinlikle yabancı severlarda oynamanı öneririm :)

Ya en basitinden bi playerın 20 dakikada 13 defa ölmesi gerçekten çok uğaş gerektiren birşey :) Hele ki o farmlar çok çok kötü :) Ve karşı tarafta Zyra jungle oynamış muhteşem gerçekten :)

Tr ye o kadar geçiş yüksek olduki west nordic ve na dan bende westten geçtim ve ne kadar kötü olursa olsun geçmeyide destekliyorum nasıl gelişicek tr herkez böyle düşünürse, benimle birlikte 3 arkadaşımda geçti rankedlar çok iyi serverin kalitesi yavaş yavaş artıyor eskisi gibide troll yok bırakın artık tr yi ezmeyi :)

Geri