• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ezma IPInput

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan krmfrnc
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

krmfrnc

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Ocak 2012
Puanı
65
Deleted...​

Son düzenleme:
İyide ipinput yapmak zor birşey değilki jangan sro pk2 şifresini versen bende hazırlardım :) en fazla 10 saniye sürerdi :)

database ve client ezma ya ait oldugu icin paylasmak istedim !!

İyide ipinput yapmak zor birşey değilki jangan sro pk2 şifresini versen bende hazırlardım :) en fazla 10 saniye sürerdi :)
Şu yorumlar adamı öldürüyor ya.
Adam sen yapamazsın diyemi koymuş arkadaşım bilmeyen vardır belki paylaşım yapmış.İlla kendinize bir pay çıkartacaksınız ya ne tür bi düşünce sistemidir bu.

Şu yorumlar adamı öldürüyor ya.
Adam sen yapamazsın diyemi koymuş arkadaşım bilmeyen vardır belki paylaşım yapmış.İlla kendinize bir pay çıkartacaksınız ya ne tür bi düşünce sistemidir bu.
Forumda ipinput var zaten arkadaşım bu konuyada gerek yok.

beyler ben kendi pcmde sql yada hamachi ile bi server kurmak istiyorum lütfen yardımcı olabilecek biri varsa bana mesaj ile cvp versin şimdiden tşkler...

beyler ben kendi pcmde sql yada hamachi ile bi server kurmak istiyorum lütfen yardımcı olabilecek biri varsa bana mesaj ile cvp versin şimdiden tşkler...

Kardeşim yerimi burası ya cığırdan cıkıcam bigün biri vsro rehberlerine sorunlarla ilgili konu açar uyarırsın birdaha aynı yere açar biri gelir bana sw kursanıza der arkadaşım biz hergün dosya vb. şeyler paylaşıyoruz rehberler hazırlıyoruz boşamı Vsro server kurulum videosu neden var izleyipte kurasınız diye lütfen rica ediyorum bırakın bu işleri..!

Geri