• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[] F2P Server Nexus / Asmodian / FenomeN Legion []

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Futurê
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Futurê

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 May 2009
Puanı
4
Merhaba Arkadaşlar;

FenomeN isimli Legionumuz Açılmıştır. Tüm arkadaşlarımızı bekleriz.

Bazı Arkadaşlarımız Legion isminin Anlamını bilmiyor olabilir: FenomeN ->(Oluşumu, Varlığı ve amacı tam olarak tanımlanamayan olgu.)

Gelmek isteyen arkadaşlar oyunda Abstract & Argyle & Phenomenon & Kibrit nicklerinden birine pm atsınlar yada bu konuya cevap olarak nicklerini yazsınlar davet edelim.

Oyunun Website:
Aion Free-to-Play

TS 3 (Team Speak) serverımız vardır..

Şuanda Legiondaki arkadaşlarımız:

Abstract
Argyle
Phenomenon
Yooktanemm
Bellyz
Prayer
Melankolia
Sultan
Carabiqqer
Kibrit
Butcherbay
Xaladin
Tibrium
Snorlax
Azrail
Xarxas
Rabiosa
Cikolata
Seytan
Haldun
Byjm
Forsaken
Amaimon
Gruff
Apollos
Rahibe
Musallat
Zeuss
Hokkabaz
Fertek
Eoine
Hekpomaht
Guilfoile
Hestia
Morganaa
Ravalond
Makber
Penteross
Neria
Bozkurt
Takataku
Prens

Gelicem ben soydan ama faceden bir yaz bana nereden nasıl edecez başlamak istiyorum :D

piişşt bende oyunuyorum bana biraz destek cıkın oyun hakkında :D

Oyunu ben bıraktım arkadaşlar sözde free oyun ama free accountlarda baya kısıtlama var,yani oyuna para yatırmak gerekiyor oyundan zevk almak istiyorsanız, bu yüzden sıkıldım ve dewamlı görev yaparak kasmak çok sıktı.

mesela bilmeyenler için söyliyim birkaç gördüğüm kısıtlama. ( herhangi şekilde item alım satım yapamıyorsunuz / Meslek kasmanız için materialler var yerden toplanması gereken onlarda günlük belli toplama sınırı var. Chat kısıtlaması vs..

Eğer oynamak isteyen varsa Nexus serverinda Asmodian ırkında FenomeN Legionuna girmelerini tavsiye ederim yaşı büyük abilerimiz arkadaşlarımız vardı gayet iyi ve yardımcı oluyorlar..

Άρгĩćǿτ;1891442' Alıntı:
Oyunu ben bıraktım arkadaşlar sözde free oyun ama free accountlarda baya kısıtlama var,yani oyuna para yatırmak gerekiyor oyundan zevk almak istiyorsanız, bu yüzden sıkıldım ve dewamlı görev yaparak kasmak çok sıktı.

mesela bilmeyenler için söyliyim birkaç gördüğüm kısıtlama. ( herhangi şekilde item alım satım yapamıyorsunuz / Meslek kasmanız için materialler var yerden toplanması gereken onlarda günlük belli toplama sınırı var. Chat kısıtlaması vs..

Eğer oynamak isteyen varsa Nexus serverinda Asmodian ırkında FenomeN Legionuna girmelerini tavsiye ederim yaşı büyük abilerimiz arkadaşlarımız vardı gayet iyi ve yardımcı oluyorlar..

bende bu sabah biraz oynarım diye tonla zarara girdim :D oyunu indirmiştim 136 mgb diye :D pact atıyordu sandımki 50mgb 100mgb fln harcıcak geri dondöğümde ise 1,3gb kotadan yemişti üstelik %16daydı bırde nasıl bir pacthsa artık :D kurduğum gibi sildim :D

bende bu sabah biraz oynarım diye tonla zarara girdim :D oyunu indirmiştim 136 mgb diye :D pact atıyordu sandımki 50mgb 100mgb fln harcıcak geri dondöğümde ise 1,3gb kotadan yemişti üstelik daydı bırde nasıl bir pacthsa artık :D kurduğum gibi sildim :D

kotalıysan hiç uğraşma derim, oyun totalde 17 gb yakın oluyor, indirceksen aklında bulunsun ;)

Άρгĩćǿτ;1891479' Alıntı:
kotalıysan hiç uğraşma derim, oyun totalde 17 gb yakın oluyor, indirceksen aklında bulunsun ;)

yuh nasıl bi oyun bu boyle ya :D ne var bu oyunun içinde karakterler ekrandan dışarımı cıkıyor ne oluyor:grin

Άρгĩćǿτ;1891669' Alıntı:
oyunda o kadar ayrıntı varki aslında normal o kadar boyutta olması

evet youtubede izledim videolarını cok beğendım ama cokda para harcamak gerekiyor sanırım

Geri