• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Facebook Acil?

Battle Rap

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Mar 2013
Puanı
0
Arkadaşlar ben yeni bir facebook hesabı açtım.Önceki hesabı tamamen nasıl kaldırabilirim?
Ve bir de yeni açtığım hesaba arkadaşlarımı ekleyeğim fakat sanırım günde 100 tane falan kişi ekleyince ceza veriliyormuş bu doğru mu herkesi aynı gün ekleyemez miyim?Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkürler.

Arkadaşlar ben yeni bir facebook hesabı açtım.Önceki hesabı tamamen nasıl kaldırabilirim?
Ve bir de yeni açtığım hesaba arkadaşlarımı ekleyeğim fakat sanırım günde 100 tane falan kişi ekleyince ceza veriliyormuş bu doğru mu herkesi aynı gün ekleyemez miyim?Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkürler.
facebook mu bu sitenin hala böyle tutkuyla kullanılıyo olması beni gerçekten değişik duygulara sokuyo :D facebook a bin basıcak uygulamalar sosyal medya siteleri geliştirildi fakat illede facebooktur gidiyo anlamak zor ceza olayına gelirsek telefon numarası eklersen böyle bi sorun yaşıcağını sanmıyorum gerçekliği kanıtlanmamış doğrulanmamış hesaplar alıyo böyle cezaları 2 3 yıla yakın kullandım twittera geçene kadar 1 kez bile ban yemedim 2 binden fazlada arkadaş olduğunu hatırlıyorum durmadan beğeni isteyenler qarDeSiM Sheqil - Liqe AtArMıSıN -ÜnLü DeqiLiM Ama İLLAki TaNırSıN- OqLuN MeZaRDa KurTaR Ana ! -Aşk sözleri dramlar kendini jiletleyim foto atanlar ve bu değişik konuşma tarzı imomo neydi yayıldıktan sonra facebooku hayatımı bitirmiştim neden bunu anlattım onuda bilmiyorum sen telefon ekle telefon bişey olmaz :D

Son düzenleme:
facebook mu bu sitenin hala böyle tutkuyla kullanılıyo olması beni gerçekten değişik duygulara sokuyo :D facebook a bin basıcak uygulamalar sosyal medya siteleri geliştirildi fakat illede facebooktur gidiyo anlamak zor ceza olayına gelirsek telefon numarası eklersen böyle bi sorun yaşıcağını sanmıyorum gerçekliği kanıtlanmamış doğrulanmamış hesaplar alıyo böyle cezaları 4 5 yıla yakın kullandım twittera geçene kadar 1 kez bile ban yemedim 2 binden fazlada arkadaş olduğunu hatırlıyorum durmadan beğeni isteyenler qarDeSiM Sheqil - Liqe AtArMıSıN falan konuşma tarzı yayıldıktan sonra facebooku hayatımı bitirmiştim neden bunu anlattım onuda bilmiyorum sen telefon ekle telefon bişey olmaz :D

Eyvallah kardeşim sağolasın.Bende hiç Twitter kullanmadım Facebook'a devam ediyorum bakalım hayırlısı. :D
Diğer hesabı nasıl silebilirim yardımlarınızı bekliyorum.

Eyvallah kardeşim sağolasın.Bende hiç Twitter kullanmadım Facebook'a devam ediyorum bakalım hayırlısı. :D
Diğer hesabı nasıl silebilirim yardımlarınızı bekliyorum.
Hesap ayarlarından dondurabilirsin bu şekilde erişim durduruluyo hesabına zaten kalıcı olarak silme diye bişey yok böyle büyük firmalar kimsenin kullanıcı bilgilerini kolay kolay silmez kim bilir facebook arşivinde neler vardır bu görüntülü görüşmeler dahi kayıt altına alınıyomuş sen evde donla boxerla oturup arkadaşınla konuşuyon rahat rahat ama yıllar sonra belki youtube da o boxerli çıplak görüntülü görüşmelerin tıklama rekorlarına koşacak :D

Hesap ayarlarından dondurabilirsin bu şekilde erişim durduruluyo hesabına zaten kalıcı olarak silme diye bişey yok böyle büyük firmalar kimsenin kullanıcı bilgilerini kolay kolay silmez kim bilir facebook arşivinde neler vardır bu görüntülü görüşmeler dahi kayıt altına alınıyomuş sen evde donla boxerla oturup arkadaşınla konuşuyon rahat rahat ama yıllar sonra belki youtube da o boxerli çıplak görüntülü görüşmelerin tıklama rekorlarına koşacak :D

Sorun değil görüntülü konuşmaya hiç gerek duymamıştım zaten bir şey bulamazlar. :D

silme diye birşey yok dondurabilirsin ya bir yandan çok kötü birşey bu facebook dünyada çoğu insanın bilgilerine ulaşabiliyorlar

silme diye birşey yok dondurabilirsin ya bir yandan çok kötü birşey bu facebook dünyada çoğu insanın bilgilerine ulaşabiliyorlar
bu alenen bilinen bir şey ancak bizler bunu bildiğimiz halde devam ediyoruz kullanmaya ozaman bir şey dememiz doğru olmaz. kaldı ki böyle bir siteye sahip olan güç illaki bunu kullanır başka sitede olsa aynı olacaktır.

Geri