• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Facebook hakkında merak ettiğim bir konu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Futurê
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Futurê

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 May 2009
Puanı
4
Arkadaşlarım ve kardeşlerim,aranızda cin gibi arkadaşlar olduğunu düşünerek bu konuyu açma gereksinimi duydum :)

Şimdi konu şu, eski kız arkadaşım; arkadaş listemde olmadığı halde, benim onun profiline baktığımı anlayabiliyor mudur,yada biliyor mudur ? Ama bu konuda gerçekten bilgisi olan arkadaşlardan yorum bekliyorum..

onları yapıyor olsam neden bu konuyu açıyım sence kardeşim. Demek istediğim onları yapmıyorum sadece tek yaptığım olay girip profiline bakıyorum ve çıkıyorum. Ama işin garip olan noktası sanki anlıyor baktığımı,o yüzden içimde bir kuşku kaldı.

Anlıyor.Bununla ilgili facede program gibi birşeyler çıktı.Profiline en fazla bakan ilk 5 gibi şeyler var.Ama ne kadar doğru bilmiyorum.

Anlıyor.Bununla ilgili facede program gibi birşeyler çıktı.Profiline en fazla bakan ilk 5 gibi şeyler var.Ama ne kadar doğru bilmiyorum.

Hayır anlamaz, o uygulamalar tamamen arkadaş listesinden rasgele seçim yapıyor. Böyle ugyulamalar felan kullanmayın sizin adınıza aptal aptal paylaşımlarda bulunuyor.

Anlayamaz.Arkadaş listesini görür sadece oda facebook'da ki uygulamaları kullanırsa.
Seni zarflamış olabilir,bir şey söylediyse...

Geri