• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Facebook Kapitalizm 2 Oyunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Vegas
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Vegas

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
6
Merhaba arkadaşlar,
Son günlerde oldukça fazla oynayanı olan bu Türk yapımı oyun sizi ticarete hazırlıyor :) Oyun başlangıçta size 30 bin TL sermaye veriyor ve siz bu sermaye ile kendinize bir dükkan açarak oyuna başlıyorsunuz. Yavaş yavaş ürün satarak kendinizi geliştiriyorsunuz ve bahçeler, çiftlikler, fabrikalar kurabiliyor burada ürettiğiniz ürünleri kendi dükkanınızda satabiliyor yada diğer kullanıcılara satabiliyorsunuz. Oyunu bir süredir oynuyorum ve sizinle paylaşmak istedim. Aynı zamanda vereceğim linkten oyuna başlarsanız bende 5 yıldız kazanıyorum ve otomatik ürün alımı gibi talimatlar verebiliyorum. Yıldız ile yapılan bildiğim sadece bu var. Eğer daha önce paylaşıldıysa affola. İyi oyunlar, iyi forumlar...

BURADAN OYUNA BAŞLAYABİLİRSİNİZ.

Not: Eğer bana yardımcı olmak istemeyenler facebook arama kısmına oyunun adını yazarak ulaşabilir.

Geri