• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Facebook like

WOW I LAGGED

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Tem 2013
Puanı
28
Beyler millet yapıyor ya sayfa beğendirme falan bilen varmı düzgün site hızlıca yapabilceğim ^^

Face kullanan biri değilim pek ama bana bi yardımcı olun işte :D

Ne gerek var be dostum virüs giriyo sonra uğraş dur sende başkasının şeylerini beğeniyosun :)

Ben şahsi fikrimi beyan ettim sende yoksa gel biraz vereyim ;)
Kullanmasini bilirsen virus girmez. Bir fake facebook hesabi acarsin ve bir addmefast scripti indirirsin begenir sonra o puani kendi hesabinda like olarak cevirirsin. Hangi konuda görsem ne gerek var diyorsun gerekli olmasa adam burada sormaz degilmi?

Addmefast ile kredi kasıp yapabilirsin tabii hızlı istiyorsan bunun için sunucu kiralayıp yapabilirsin türlü türlü yöntemleri var bana sorarsan uğraşılmaz :D

Kullanmasini bilirsen virus girmez. Bir fake facebook hesabi acarsin ve bir addmefast scripti indirirsin begenir sonra o puani kendi hesabinda like olarak cevirirsin. Hangi konuda görsem ne gerek var diyorsun gerekli olmasa adam burada sormaz degilmi?

İyi madem bu kadar iyi biliyosun iddalısın hadi adama addmefastdan başka bir site öner hadi ? Gereksiz demekki şahsi fikrimi söyliyorum adam konu açmış bende sadece ona fikrimi söyledim .. , Akıllı gözükmeye çalışma gözükemiyosun bişi dicem olmıcak ne kadar aptalsın ya tartışma çıkartıcaksın illa..

Facebook'da yayılan adobe virüslerini,adobe güncellemek sanıp bilgisayarınıza kurduğunuzda sizde user havuzuna düşersiniz ve virüsü yayınlıyan kişiler sizin profilinizle sayfaları beğenebilir,başkalarına abone olabilir,lisete takip edebilir,durum beğenebilrisiniz. fakat bu yapımcıların karları parayla beğeni satmaları. virüsle topladıgı kişileri otomatik olarak panellerinden beğendirebilmeleri. işde sizde 5k 10tl gibi fiyatlarla beğeni kasabilirsiniz veya para vermek istemiyorum derseniz token yollarıyla beğeni sağlayan siteler bulunmakdadır. fakat token girişi yaptıgınızda uygulamaya giriş verirsiniz,giriş vrdiğinizde karşılıklı olarak beğeni sağlamaya başlarsınız. benim bildiğim güzel beğeni veren fakat yabancı asıllı bu sayfayı durum ve sayfa beğendirmede kullanabilirsin: Hublaa Liker V.2
Bu siteyide durum,fotograf,video,albüm,yorum beğendirmede kullanabilirsin: HitServisim.COM
addme fast ise karşılıklı olarak sosyal medyada popüler olmanızı sağlayan manuel işlemdir fakat addmefast'ında botu bulunmakdadır. bot sayesinde program sizin yerinize kredi toplamakdadır. winatom diye araştırırsanız bulabilirsiniz botu.
Ayrıca konu hakkında sormak istediklerinizi sorabilirsiniz,ayrıca ücretle 1k+ beğeni vs sayfa,abone gibi işlemlerinizide yapabilirim.

Son düzenleme:
İyi madem bu kadar iyi biliyosun iddalısın hadi adama addmefastdan başka bir site öner hadi ? Gereksiz demekki şahsi fikrimi söyliyorum adam konu açmış bende sadece ona fikrimi söyledim .. , Akıllı gözükmeye çalışma gözükemiyosun bişi dicem olmıcak ne kadar aptalsın ya tartışma çıkartıcaksın illa..
Konu sahibi zaten yakin arkadasim hergun skypede konustugum arkadasim. Ona zaten söyledim sen kafani yorma. Sen istesende akilli gözukemezsin. Ayrica baska sitelere gerek yok addmefast zaten yetiyor cok istersen hackforums leak.sx elitepvpers gibi sitelerde zaten facebook like satiyorlar. Gereksiz demissin nerden biliyorsun? gereksiz olsa zaten adam buraya gelip konu acmaz. Illa bana ban yedirtceksiniz

Konu sahibi zaten yakin arkadasim hergun skypede konustugum arkadasim. Ona zaten söyledim sen kafani yorma. Sen istesende akilli gözukemezsin. Ayrica baska sitelere gerek yok addmefast zaten yetiyor cok istersen hackforums leak.sx elitepvpers gibi sitelerde zaten facebook like satiyorlar. Gereksiz demissin nerden biliyorsun? gereksiz olsa zaten adam buraya gelip konu acmaz. Illa bana ban yedirtceksiniz

Ban yeme sende düzgün bir şekilde hareket edersen sana burda kimse ban atmaz , Gereksiz birşey adamın kişisel bilgilerini bir başkasıda ögrenebiliyor bizde kullandık zarar gördük o yüzden zarar görmemesi için fikrimi söyledim ;) yakın arkadaşındır beni ilgilendirmez ben şahsi fikrimi söyledim çekildim yorumumun üzerine senin yorum yapman biraz saçma ben zararlı yönlerini söyledim daha teşekkür ediceğine gelmiş tartışıyosun benim ile sen istesende akıllı gözükemezsin demendeki amaç nedir akıllımısın bana hiç akıllıymışsın gibi gelmedide bi sorayım dedim neyse la kaybol hadi.

Ban yeme sende düzgün bir şekilde hareket edersen sana burda kimse ban atmaz , Gereksiz birşey adamın kişisel bilgilerini bir başkasıda ögrenebiliyor bizde kullandık zarar gördük o yüzden zarar görmemesi için fikrimi söyledim ;) yakın arkadaşındır beni ilgilendirmez ben şahsi fikrimi söyledim çekildim yorumumun üzerine senin yorum yapman biraz saçma ben zararlı yönlerini söyledim daha teşekkür ediceğine gelmiş tartışıyosun benim ile sen istesende akıllı gözükemezsin demendeki amaç nedir akıllımısın bana hiç akıllıymışsın gibi gelmedide bi sorayım dedim neyse la kaybol hadi.
Bende ne dedim sana KULLANMASINI BILIRSEN​ zarar gelmez o senin kirolugun. neyse uzatma belani benden bulma

Bende ne dedim sana KULLANMASINI BILIRSEN​ zarar gelmez o senin kirolugun. neyse uzatma belani benden bulma

Belanı benden bulmamı yav allah aşkına defol git anca laf yapıyo madem bu kadar bilgilisin arkadaşınlada sürekli iletişim halindesin neden konu açma gereğinde bulundu gerzek bunu ilk kendine sorman gerekmiyomu çattık ya addmefast da da oldugu gibi sen başkasının şeylerini beğeniyosun sonra onlarda senin kredilendirme sistemi mevcut bende gerek olmadıgını söyledim arkadaşa hala gelmiş burda caz yapıyosun kıro derken olmadıgım için üstüme alınmıyorum fakat telaffus ettiğine göre sende bi kıroluk var kesin , neyse @BlackStyle " Gereksiz benim ve karşı tarafın yorumlarını silersen çok makbule geçer kardeşim şimdiden teşekkürler.

Geri