• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Facebook Profilinize MaxiGame Banner'ı Ekleyin !

DarkLight

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
25 Tem 2009
Puanı
116
2lncv90.jpg

Forum sitemiz ve anasayfamızdaki hizmetlerimizden güzel bi şekilde yararlanıp ve verilen hizmetten memnunsanız , siz de bizim sitemizi tanıtarak daha yükseklere çıkarabilme yolunda bizlere destek olabilirsiniz !

Nasıl mı ?

Facebook Profilinize Özel Olarak Ayarlanan Banner'ımız Koyarak Herkesin Bizim Sitemizi Görmesini ve Ziyaret Etmesini Sağlayabilirsiniz.

1) İlk Olarak Profile Banner ' a Giriyoruz.

2) Daha Sonra Aşağıdaki Resmi Kaydediyoruz. ( Başka Resim Kullanmayın. )

14ienfp.jpg

Diğer Resimler İçin Spoiler ı Açın. ( TheOttoman'a Sonsuz Teşekkürler.)

15gbl7d.jpg

t53qms.jpg

2v3imia.jpg

15mbwpw.jpg

iohhnc.jpg

igkjr8.jpg

3) Bu Adımda Resmi Profile Banner ' dan Yüklüyoruz.

16jezv9.png

4) 3.cü Adımdan Sonra " Please Wait A Moment , We Are Making Facebook Magic ! " yazısı çıkıcaktır. 1 dk Bekleyin. Resim Yüklendiğinde Sayfada Göstericektir. Bi defa Resmin Üstüne Tıklayın. Ve Sonra Profilde MaxiGame' i Görebilirsiniz.

5) Veee Sonuç Karşınızda ...

2qw1wm0.png

Hata Alanlar İçin ;

_TaNTaN_' Alıntı:
[BILGI]Image file hatası alanlar istediği resimi paintte açsın ufak bi çalışma yapın(nokta koyup geri al yapabilirsiniz.)Sonra farklı kaydetin (JPEG) ondan sonra o dosyayı deneyin olucaktır.[Ben böyle yaptım.][/BILGI]

Bu Şekilde Sitemizi Heryerde Tanıtabilir ve Bize Destek Olabilirsiniz..

Bütüm MaxiGame'lilere Sonsuz Teşekkürler.

MaxiGame ' li Olmak Bi Avantajdır ;)

Son düzenleme:
:haha 2 saatten beri Maxigame FanClub'ına atmaya çalışıyorum olmuyor :haha

Geri