• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Facebook RP hırsızı arkadaşımız sakın güvenmeyin inanmayın!!

Aktiflik
K.Tarihi
12 Ocak 2015
Puanı
0
Facebookta Semihcan Yıldız adı ile Maxigame deki nicki CodeXpeRTT olması lazım zaten bilen bilir.Bu arkadaş 10 TL ye 6k rp sattığını iddaa ediyor.Dekont fotoları falan filan işte artık bizde bi alalım dedik madem öyle artık hangi yolla alıyorsa beni ilgilendirmiyor kodumu alırım yoluma bakarım dedim herneyse attık 10 TL sini hangi bankadan felan yatırdın ettin söyledik kodu vericekmisin artık dedim bi baktım engelledi :) Facebookta sayfalarda görürsünüz mutlaka sakın inanmayın benden söylemesi 10 TL bir şey değil dışarda bir şey içiyoruz 20 30 TL veriyoruz ama sonuçta hırsızlık yaptı.Şansımızı deneyelim dedik şanslı çıkmadık :)

Şahsın facebook profili : https://www.facebook.com/CodeXpeRTT

Şahısla görüşmem ;

Son düzenleme:
bu arkadaş görevli miydi birde bu forumda 10 tl için yazıkla gel ben vereyim 20 tl ama üstüne şeyde ederim :D

Ulan 10 lira için anasına sövdüren insanlar var ya bu kadar düşmüşüz lanet bir toplum oluyoruz iyice.

Bu benimle iyi geçiniyordu birde,valla iyi ki bir şeyine kefil olmadık.10 tl için demek ha? Vay ergen. Geçmiş olsun Burak'da bir şeyi merak ettim,rp alıp ne yapacaksın bronzda :d Kankilerine hava mı atcan çakal :haha

Bu benimle iyi geçiniyordu birde,valla iyi ki bir şeyine kefil olmadık.10 tl için demek ha? Vay ergen. Geçmiş olsun Burak'da bir şeyi merak ettim,rp alıp ne yapacaksın bronzda :d Kankilerine hava mı atcan çakal :haha

Kanki duomla euw geçicektik :D ayrıca bronze değilim bi kerem taaaamı xd

10 tl ye ailesine küfür ettiren biz toplanıp 100-200 bulsak bu çocuğa sülalesine somut şeyler yaparız herhalde :D

bilader 10 lira için diyosunuzda bu adam sadece sana yapmıyo ki bunu 10 kişiye yapsa aynısını 100tl

11124226_1422992098005854_959996524_n.jpg

Son düzenleme:
Geri