• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Facebook şifre bulma

Xecutioner

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Eyl 2013
Puanı
6
Mobilden açılan hesapta biliyorsunuz email olmuyor bende açmıştım ama şifreyi unuttum malesef parolayı sıfırla dediğimde kod gelmiyor telefona bu durumda hesabı geri alma şansım var mı? Hesabı geri almam çok önemli.

Bildigim kadariyla cep telefon dogrulamasi atanildigi zaman cep telefonuna bir kod gidiyor ve o kod dogrultusunda degisim yapilabiliyor. Bir arkadasim yanlis hatirlamiyorsam bu sekilde yapmisti.

A116 cihazımdan Tapatalk HD ile gönderildi

Bir Arkadaşının Kardeşin Telefonu yaz Ona Gitsin kod oda sana versin kodu öyle yaparsan olur

kodları çok sayıda tekrar gönder tusuna basıcaksın ayrıca sana kod göndermiyor link yolluyor android olması şart diye biliyorum o linkden giriyosn 24saat daha veriyor orasını tam olarak hatırlamıyorum :D

Şöyle bir şey çıkıyor karşıma linkle felan alakası yok kod gelmesi gerek ama gelmiyor.

sz60f.jpg

Geri