• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Facebook şifre kırma!!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dynamicc
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dynamicc

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 May 2013
Puanı
0
Beyler facebook şifresi nasıl kırabilirim en kısa yoldan şifremi unuttum ileri felan gizli soru ile denedim olmuyor başka bir yolu var mı program vs yardımlarınızı bekliyorum.

şifremi unuttum bölümünden e-postana şifre yenileme gönder.sana yanılmıyorsam 5 haneli bir şifre veriyor onu facebooka yazıyorsun ileri yapıyorsun ve şifre yenileme sayfası açılıyor.program ile şifre falan kıramazsın..

bi taktiği var ö.m anlatıyım belirli kişileri kesin hackliyorsun suana kadar 20 kısı rahat hackledım

Güvenilir bir insan olmak çok güzel. Bu gün kime şifresini sorsam söylüyor.
Hacker takılan lamerlere duyurulur gerek yok böle işlere ..

4 arkadaşına şifremi unuttum la ilgili bir şey gönderiyorsun öyle bir şey vardır onlar da kabul edince senin e - posta'ya mı ne şifre geliyordu.
Program kullanma. Çok çaresizsen kullanma yani kullanma zararlı çıkarsın. :D

Programı unut... Ancak E-Mail ile olur bu iş. Tabi arkadaş hem bilgiliyse, hemde ("|,>,♦,¾,▓,}") gibi illuminati
karakterler kullanmadıysa gizli cevap ve şifrede, işin gerisi sana kalıyor.

e-mail adresi şifre ve kullanıcı bilgilerini ( gizli soru vs ) ele geçirmek için yeterli bir çok kez bilgilerini unutan arkadaşlara yardımcı olmuştum

Adam çatır çatır çalıyor 2 tane feysimi çaldı nasıl çalıyor peki?

Geri