• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Facebook Şifremi Unuttum

AFCOffical

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ara 2013
Puanı
0
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi şifremi unuttum feysbuka kayıtlı msn adresinin şifresinide unuttum gizli sorularınıda bilmiyorum ne yapacağım ya bi hacker heklesin bana versin tc kimlik no okul no falanda veririm lütfen ya

Hesabım güvende olsun diye kilitlenmişti facebook.com/FrtCmen0 eylül ayından beri bulamıyorum kafayı yedim.

Ya facebook hack yapmak kolaymi Allah askina? Facebook ve buyuk sosyal medya sitelerinin guvenligi neredeyse piyasadaki sanal seylerden kat ve kat yuksektir. Sirf guvenlikten sorumlu ekip var sadece. Bu isler o kadar kolay degildir. Bu "Ben feysbuk hek yapiyom, ben hekirim' gibi zirvalayan lamerlere pek inanma. Bu isin detayini bilenler zaten bilir. Nasil korundugu, nasil barindigi vs. vs.

A116 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Ya facebook hack yapmak kolaymi Allah askina? Facebook ve buyuk sosyal medya sitelerinin guvenligi neredeyse piyasadaki sanal seylerden kat ve kat yuksektir. Sirf guvenlikten sorumlu ekip var sadece. Bu isler o kadar kolay degildir. Bu "Ben feysbuk hek yapiyom, ben hekirim' gibi zirvalayan lamerlere pek inanma. Bu isin detayini bilenler zaten bilir. Nasil korundugu, nasil barindigi vs. vs.

Sen okan abimi tanıyon mu bakim Mert :D

Niklaus okan abine baktırdınmı nolur be :S
Baktırdı ve Beyto'ya şu cevabı verdi.

7669hackerokanvc4.png

Böyle yapacaklarsa yardım falan istemiyorum ben burda mağdurum millet işin dalgasında neyse sağolun.

Demiş arkadaş.Bende aynı şeyi diyorum bilgilerini de kimseye verme kendine yeni bi hesap aç alamazsın o hesabı :)

Sen neden okan abime baktırayım dedin ben umut bekliyorum sen makara yapıyosun yazık neyse sağol herşey için konu kilitlenebilir.

Geri