• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

FaceBook Toplu Mesaj Silme

Absolution

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
2 Ağu 2013
Puanı
51
Bütün mesajlarımı silmek istiyorum acaba bunu nasıl yapabilirim bilen biri varsa yardım edebilirmi ?

Öyle bir lüksün yok canım benim , tek tek paşa paşa sileceksin :D

Öyle bir lüksün yok canım benim , tek tek paşa paşa sileceksin :D

Kanka benim için değil arkadaşı yeni kızla çıkmaya başlamış ama adam önceki kızlarla olan muhabetlerini silmemiş :D Şimdiki kızda facesini istiyor çocukta seviyor ama şimdi işler biraz karıştı :D

Toplu değil de kişiyle olan mesajlarını silebilir.
Mesaj penceresine tıklasın ve ardından 'Konuşmayı sil' desin tamamdır. ;)

Kanka benim için değil arkadaşı yeni kızla çıkmaya başlamış ama adam önceki kızlarla olan muhabetlerini silmemiş :D Şimdiki kızda facesini istiyor çocukta seviyor ama şimdi işler biraz karıştı :D

Kız kezban değilse sorun olmaz pek dicemde ille facesini istediğine göre kezban galiba :D

Geri