• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Facebook'ta Yaşadığım İlginç Olay Aydınlatın Beni :)

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
Beyler bi arkadaş var benim eski yıllar öncesinden. Gecenin bu vakti mesaj attı tuhaf cümleler. Arkadaşın Türkçe normaldi aslında ama son zamanlarda bakıyorum Face'de, mülteci gibi konuşuyor :D :D Neyse işte bu tuhaf mesajlar attı fatp yeşil naber bab falan yazdı kahkaha attım bende tabi bi ekran görüntüsü alam dedim arkadaşa atmaya, arkadaşa da tabi yazdım aga bu cocuk harbi gerizekalı falan diye salladım baya neyse print screene bastım baktım bu eski arkadaşa ard arda 4 foto yolladım bi yüklendi ne göreyim ekran görüntüsü almış pc ve oto yollamış. Böyle bir olay mı olur ya virüs falan mı bulaştı kafam karıştı çok görev yöneticisi hariç her şey gözüküyor o anın ekran görüntüsü. Diğer arkadaşla olan chatte açıktı tabi o yazılar gitti o önemli değil elemanı engelledim ama nasıl olur böyle bir şey nasıl gitti bu fotoğraflar kafam çok karıştı huzursuz oldum

Özet: Facede chatte karşımdaki adama ard arda 4 kez ekran görüntüsü gitti otomatik :S

Gusül abdesti nasıl alınır?

5VYlj5.png

Bilgisayarim c/windows32/reha32muhtardll.exe
Sil gönlünden de cikar sorun cözülür,iyi forumlar.

images

Beyler harbiden yok mu mantıklı bir olayı :D

- - - Güncellendi - - -

Edit: Olayı çözdüm print screen almıştım arkadaşa atmak için. O sırada da cocugun yazdıgı şeyleri ctrl+c yapmaya calısırken ctrl+v yapınca gitmiş ekran görüntüm gece gece korktum ya :D İşin kötüsü elemanın arkasından salladım baya arkadaşla olan konuşmada hepsini gördü hahahaha

3 kere ctrl v yapmış heralde

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri