• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Far Cry 3 Yılı Birinci Kapattı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Angelina
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Angelina

O Şimdi Asker
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 May 2009
Puanı
442
İngilitere'de altı hafta boyunca en çok satan oyun olarak liste başında yer alan Call of Duty: Black Ops 2, yeni yıla girerken yerini Far Cry 3'e bıraktı. Çıktığından bu yana oyunculardan gayet olumlu tepkiler alan Far Cry 3'ün ardından FIFA 13 ikinci sırada yer alırken Black Ops 2'yi üçüncü sırada görmekteyiz.

Yılın son haftasında en çok satan 20 oyun şöyle,

1. Far Cry 3
2. FIFA 13
3. Call of Duty: Black Ops II
4. Hitman Absolution
5. Need for Speed Most Wanted
6. Just Dance 4
7. Halo 4
8. Assassin's Creed III
9. LEGO Lord of the Rings
10. Forza Horizon
11. WWE '13
12. The Elder Scrolls V: Skyrim
13. Football Manager 2013
14. Dishonored
15. Medal of Honor: Warfighter
16. Sonic & All Stars Racing Transformed
17. Skylanders Giants
18. LEGO Batman 2: DC Super Heroes
19. Epic Mickey 2: The Power of Two
20. Forza Motorsport 4

20sa8fb.jpg

Son düzenleme:
hak etmiyor değil yalnız citra yine beni öldürecek gibi bakıyor başka resim bulamadın mı :D

Aga feci bir şey.İlk defa oyunda bir karaktere aşık oldum. :P

Yok ben bayıldım.Senaryo ve karakterler süper.Aşık oldum. :P

abi geçen farcry oynadım yani ta 2004 mü 2005 mi ne o yıllarda çıkan bi oyunda o grafik o senaryo muhteşem ne de olsa türk firması :D

Geri