• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

FarmVille Komşu Grubu [FaceBook]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan OrBjK
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

OrBjK

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
0
Arkadaşlar farmville oynayan arkadaşlar profil linklerini verirse ekler komşu oluruz :) Aynı zamanda FarmVille ile ilgili sorularınız tarla resimlerinizide bu topic altında paylaşabilirsiniz..

Sizde profil linklerinizi verin listeye ekliyeyim.

Bilmeyenler için FarmVille nedir kısaca anlatayım ;
FarmVille facebook üzerinden oynanan browser oyunudur.Ürün ekip zamanı gelince toplarsınız.Sonrada biçer tekrar ekilebilir hale getirirsiniz.Bundan belirli bir exp ve ürüne göre gold alırsınız.Kademe atladıkça ürünler dekorasyon ürünleri ve yapılar açılır.Ayrıca komşu edinerek birbirinize hediye yollayabilir yardım edip gold/exp kazanabilirsiniz.Gayet zevkli bir oyundur.Ayrıca oyunda yenilikler eksik olmaz sürekli yeni şeyler eklenir.Mesela traktör eklendi sonra ekin ekin toplama makinası sonrada ekin ekme makinası..Ve yanında binalar yeni ürünlerde var tabii..

Peki nerden oynarım bu FarmVille'i?
Buyrun burdan ;
http://apps.facebook.com/onthefarm/

Komşu ne işe yarar ;

1.Ücretsiz hediye gönderirsin/alırsın.

2.Arada tarlasına gidip temizlersin/kargaları kovalarsın exp ve gold alırsın.

3.Tarlanı geliştirmek için / bazı şeyleri yapabilmek için belirli sayıda komşu gereklidir.

4.Bazı madalyaları alabilmek için komşu gereklidir.​

Ne kadar çok komşu o kadar hediye :D

Kademe farkı gözetmeksizin ekliyorum ben.Benim kademe 24 aklıma geldikçe hediye yollarım :=)

Profil Listesi​

Ben direk ismimim vereyim
Sinan Tuncay eklersin komşu oluruz ;) Bende 11 lv ım

Liste yapsan daha iyi olur bence :) herkez birbirini eklesin hadi bakalım. Fakat isim soyisim yerine facebook a kayıtlı olduğumuz e-mail adesini verirsek daha sağlıklı olur çünkü aynı isim-soyisimde onlarca kişi olabilir :)

happy.bf@w.cn

21 lv im aklıma geldiğince birşeyler gönderirim :)

Geri