• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fast & Furious 6

Light Yagami

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 May 2009
Puanı
82
Film gittim ve 10 üzerinden 11.Mükemmel bir filmdi olaylar tam tahmin ettiğim gibi ilerledi.Fakat filmin bitiş sahnesi herşeyden daha önemliydi.Herkese tavsiye ederim boş vaktinizde hemen gidin :)

Son düzenleme:
Tabiki anlamazsın ama izleyip gitsen çok güzel olur ama film gerçektende süperdi hele sonda olan sahneler en iyisiydi :)

Fethiye'de Türkçe dublaj var diye seviniyordum.Adam orjinal soundtrack dedi ya la. :( Alt yazı bile koymamış bencil herifler. :(

Gisele'nin ölümü dışında üzücü bir sahne yoktu filmde, ama romanın espirileri iyi güldürdü aksiyon desen zaten dorukta.. kesinlikte izlenmesi gereken bir film.

İlk 5 filmini izlemedim gitsem bir şey anlar mıyım ? :D

Boşuna para verme o zaman sen :D

----------

Tabiki anlamazsın ama izleyip gitsen çok güzel olur ama film gerçektende süperdi hele sonda olan sahneler en iyisiydi :)

Tokyo Drift'teki sahnenin sonu çok enteresan bitti :D

----------

Fethiye'de Türkçe dublaj var diye seviniyordum.Adam orjinal soundtrack dedi ya la. :( Alt yazı bile koymamış bencil herifler. :(

Yok artık.O nasıl bi sinema salonu...

----------

Gisele'nin ölümü dışında üzücü bir sahne yoktu filmde, ama romanın espirileri iyi güldürdü aksiyon desen zaten dorukta.. kesinlikte izlenmesi gereken bir film.

Gisele'in ölümünde duygulandım :agla Ama sonra Han'ın adamı yamulttuğu sahne çok güzeldi :)

Geri