• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Faturalı Hat

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Roba
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Roba

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 May 2009
Puanı
13
Merhaba arkadaşlar ben turkcell faturalı hatta gecmeyi dusunuyorum yurtta avea cekmedigi icin internet filan sknti bana onerebileceginiz dakikasi olan sms i olan ve en onemlisi guzel bi internet paketi olan bi tarife onerebilirmisiniz dakikasi ve interneti onemli benim icin simdiden saolun iyi forumlar :)

Avea faturali kullaniyorum tarifemden memmunum faturasizdan daha avantajli benim icin turkcell in sitesine baktim ama adam akilli tarife aciklamalari goremedim o yuzden buradan sormak istedim :)

----------

Ama dedigim gibi yurdumda avea 3g cekmedigi icin internet yonunden sknti yasiyorum banada internet paketi lazim dakikada lazim :)

49 tl pahaliymis biraz ya :) benim bi arkadasim da 500 dk 5000 sms 500 mb internet 33 tl oduyo turkcell ama dk sknti 250 turkcell 250 her yone verio

500 dk 5000sms 1gb internet 19tlydi avea da ama süresi bitti

Geri