• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Faturalı PTTCELL'e geçicem

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
Lakin Faturalı oldugu için belli bir ay kullanma zorunlulugum olacakmı ?

yani 2 ay sonra değiştirsem olayı olabilirmi ?

yarın gidip soracam ama genede sizede sorayım dedim o.o

sordugun soru hakkında bi bilgim yok ama bence bi taahhüt süresi vardır illa ki. neden geçiyosun pttcelle ?

----------

bu arada 14 tlik olanda taahhüt var diğer 24 ve 44 lük paketlerde taahhüt yokmuş bakmak istersen ; Pttcell

sordugun soru hakkında bi bilgim yok ama bence bi taahhüt süresi vardır illa ki. neden geçiyosun pttcelle ?

----------

bu arada 14 tlik olanda taahhüt var diğer 24 ve 44 lük paketlerde taahhüt yokmuş bakmak istersen ; Pttcell

Simdi Farkettim :)

14TLlik paket bana uygundu ondan geceyim dedim sonucta aveanın alt yapısı :)

nese bimcell Devam :D

Geri