• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Feature Point (Android ve IOS ile para kazanma)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Yamiyama
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yamiyama

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
12 Kas 2009
Puanı
27
Merhaba arkadaşlar Android ve IOS işletim sistemi cihazlar (iPad, iPhone, iPod) için sadece uygulama indirip çeşitli hediyeler kazanabileceğiniz yada paypal'a nakit para olarak aktarabileceğimiz bir uygulamayı paylaşmak istiyorum.

Aldığımız puanlara
göre ödüller değişiklik göstermekte ödüllerin bir kısmı bunlar :
KPpRc.jpg

Gördüğünüz gibi ister nakit olarak ya da isterseniz Angry Birds gibi birçok uygulamayı da alabiliyoruz puanlarımız ile.
Gelelim nasıl kullanacağımıza Bu kısım çok önemli aşağıdaki linki
SAFARİ tarayıcımıza giriyoruz.(Link konunun sonunda)

Kayıt olurken benim referansımı kullanırsanız sevinirim çünkü 0 puandan başlamak yerine 50 ekstra puanla hemen kazanmaya başlıyorsunuz. Facebook ve
twitter'da beğene tıklayıp ekstra 30 puan daha alacaksınız hiçbirşey yapmadan.
Daha sonra en az 90 puan veren uygulamaları sadece telefonunuza indirerek ve onları 30 sn'cik açık tutarak.daha 5-6 uygulamada hemen bir Angry Birds kazanabilirsiniz.

İsteyenler referans girmek zorunda değil tabii ki.
Kayıt olurken sözleşme kabul etme yerinin üstünde referans kod isteyecektir.
AD0U4 yapıştırırsanız hem siz hem ben kazanmış oluruz.

Teşekkürler.
Android: Download
IOS: Download (Safariden giriniz)

Bu program cogu telefonda acılmıyor. Bazıları root ile açabilmiş benim telefon Galaxy Ace rootlu olmasına rağmen açmadı. Galaxy S1 dede denedim açmadı. Sonuç= 0

Uygulama istemiyorum diyelim.Paypal'a ne kadar para gönderiyor ?

merak ettiğim birşey var acaba uygulamalar orjinalmi yani demek istediğim telefona indirdiği şeyleri markettenmi indiriyor yoksa kendi sunucusumu var?

Geri