• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Feed-Back'a Linkleri isimli olarak gösterme

pureLove

future awesome
ViP Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 May 2009
Puanı
787

- Yol 1 -
-Adım 1 -
İlk önce kopyalamak istediğiniz konunun ismini kopyalıyorsunuz.(CTRL +C)

1q92j.jpg

-Adım 2 -
Daha sonra Feed-Back'ınıze yapıştırıyorsunuz (CTRL + V)

adm2n.png

-Adım 3 -
Ve işiniz tamam ! Konununuz link olarak değilde konu başlığı şekline görünecek.

adm3.png

- Yol 2 - Anlatım için Clicker'e teşekkür ederim.

bzphy.png

Sonra konumuzu seçip kopyalıyoruz.

bzpj1.png

Kaynak modunu kapatmadan yaparsanız sadece yazıyı yapıştırır ama kapatırsanız direk konuyu linkiyle eklemiş olduğunu göreceksiniz
icon17.gif

bzpj7.png

İyi forumlar

Not : Yararlanan arkadaşlar '' Teşekkür Et'' butonuna abanabilir.​

Son düzenleme:
Ctrl+C yaparsanız olmayabilir.Linkin üzerine gelin sağ tıklayın bağlantı adresi,bağlantıyı aç ve kopyala bölümü çıktığı zaman kopyalaya basarsanız link olarak çıkabilir.Anladınızmı bilmiyorum fakat kelime haznem birbirine karıştı biraz :D

Ctrl+C yaparsanız olmayabilir.Linkin üzerine gelin sağ tıklayın bağlantı adresi,bağlantıyı aç ve kopyala bölümü çıktığı zaman kopyalaya basarsanız link olarak çıkabilir.Anladınızmı bilmiyorum fakat kelime haznem birbirine karıştı biraz :D

Ersan'ın anlatmak istediği ; Konu ismini ''CTRL+C'' yerine mauseden sağ klik yapıp oradan kopyalamayı seçmeniz.

Böyle yaparsanız daha kolay olur sizin için :D

Mesajı editlerken sol üstteki kaynak modunu kapatıyoruz.

bzphy.png

Sonra konumuzu seçip kopyalıyoruz.

bzpj1.png

Kaynak modunu kapatmadan yaparsanız sadece yazıyı yapıştırır ama kapatırsanız direk konuyu linkiyle eklemiş olduğunu göreceksiniz :D

bzpj7.png

İyi forumlar :D

Bunuda ekle dostum. :D Benim kullandığım yöntem.

1- Yazıyı seçin ve URL Ekle'ye basın.

2- Kopyalayacağınız URL'yi ekleyin.Protokol'ünüzü seçin. (FTP ekleyecekseniz FTP'yi seçin.) Biz Http ekliyoruz. :D

3- Multu son. :lve:

Geri