• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fenerbahçe e-Spor Arenasına Katılıyor

Lovecraft

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
2 Ağu 2014
Puanı
45
L3oEnG.jpg

E-Spor tüm dünyada büyük bir hızla gelişmeye devam ediyor. Turnuvaların ödül havuzları büyüyor, izleyici sayıları artıyor ve sponsor sayıları her geçen gün çoğalıyor.

Profesyonel spor kulüpleri arasında Beşiktaş ilk adımı atmış ve 20 Ocak 2015'te League of Legends'ta mücadele etmeye başlamıştı. Siyah-Beyazlılar'ın ardından 19 Mayıs 2016'dan itibaren Fenerbahçe de resmi olarak e-Spor şubesini açtı. Galatasaray da bir dönem bu çerçevede bir hareketlenme gerçekleştirmiş, ancak kulübün çalkantılı bir dönemde olması sebebiyle bu hamleden vazgeçmişti.

Sarı-Lacivertliler, Şampiyonluk Ligi'nde yer alan Team Aurora ile birleşerek lige katıldı. TA'nın sahibi Doğan Dirim , anlaşmanın resmileştiğini 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Spor ve Gençlik Bayramı'nda kendi sosyal medya hesaplarından duyurdu. Dirim, aynı zamanda Fenerbahçe'de bir kongre üyesi.

Konu hakkında bir süredir dedikodular dönüyordu, ancak resmileşmiş bir şey yoktu. Fenerbahçe Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde mücadele edecek.

Bu daha anlaşma üzerinde kesin degil
Doğan Dirim Kendi ağzıyla dedi daha fenerbahce yayın organları acıklama yapmadi diye

Bu daha anlaşma üzerinde kesin degil
Doğan Dirim Kendi ağzıyla dedi daha fenerbahce yayın organları acıklama yapmadi diye
Bu anlaşma kesin öncelikle bunu Team Aurora'da duyurdu. Sadece kağıt üzerindeki o imzalar atılmadı, takımın yeni ismi Fenerbahçe Team Aurora yada sadece Fenerbahçe e-Spor Kulübü olarak değiştirilecek.

Bu anlaşma kesin öncelikle bunu Team Aurora'da duyurdu. Sadece kağıt üzerindeki o imzalar atılmadı, takımın yeni ismi Fenerbahçe Team Aurora yada sadece Fenerbahçe e-Spor Kulübü olarak değiştirilecek.

Ya :D neyin inadindasin duyurduysa :D At duyuruyu herkes FB Bişiler paylaşti şapka olsun bardak olsun ama bilmediğin şey hakkinda yorum atma istersen yada tam emin olmadin Tüm espor siteleri twitter yazarlarini takip ediyorum

Ya :D neyin inadindasin duyurduysa :D At duyuruyu herkes FB Bişiler paylaşti şapka olsun bardak olsun ama bilmediğin şey hakkinda yorum atma istersen yada tam emin olmadin Tüm espor siteleri twitter yazarlarini takip ediyorum

Bilmediğim birkonu hakkında neden yorum yapayım gazetecimiyim ben yada yorumcu, çok mu komik bu? Riot Ekibi Canlı Yayında söylemişti ordan görmüştüm ve paylaştım bir kaynak belirtmek gerekirse "Riot Twitch Canlı Yayın" diyeyim bari bu kadar önemli madem senin için.

Bilmediğim birkonu hakkında neden yorum yapayım gazetecimiyim ben yada yorumcu, çok mu komik bu? Riot Ekibi Canlı Yayında söylemişti ordan görmüştüm ve paylaştım bir kaynak belirtmek gerekirse "Riot Twitch Canlı Yayın" diyeyim bari bu kadar önemli madem senin için.

Riot Ekibi MSI Sonra yayin açmadi :) https://www.twitch.tv/riotgamesturkish/profile Yalan söylüceksen başka bişi ile gel :D
Amaçım milleti yanliş söylüyor felan ortaya cıkarmak degil bu haber var evet. Ama Anlaşma sağlandı veya sağlanmadi net bişi yok ortada. FB Taraftarlari heveslendirmeye gerek net bişi olmadan espor Futboldan daha fazla yalan haberlerle dolu

Son düzenleme:
Geri