• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fenerbahçe vs Galatasaray (Türkiye Süper Kupası)

Maçın Sonucu Nasıl Olur ?

• Kullanılan toplam oy
    7
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WILDGUARD

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
8 Tem 2014
Puanı
9
25 Ağustos 2014 Pazartesi 20:30 tarihinde oynanacak "Türkiye Süper Kupası" maçı sonucu sizce nasıl olur ?

2.png
1.png

Forum kurallarını göze alarak yorum yaparsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Galatasaraylı kardeşlerim kusura bakmasın fenerbahçe şuan çok güzel top oynuyo.Ben fenerbahçe rahat kazanır dıyorum aksilik olmazsa hatta burda sesleniyorum paranızı fenere basıp katlayın :)

Kupa maçlarında Fener vs Cimbom çok farklı herkes bunu biliyo.. Tahminimce bu sene yine Galatasaray alır. Fenerbahçe kadrosunda fazla değişiklik yapmadı kalite aynı kalite yenebilirler. Ama Galatasarayında transferleri iyiydi. Forvet haricinde pek sıkıntıları olduğunu düşünmüyorum.

Maç uzatmalara gider yüksek bir ihtimal, gitmezse eğer Galatasaray kazanır. Neden Galatasaray dediyseniz eğer, önceki senenin Derbi ve Kupa maç özetlerini izleyin anlarsınız zaten ;)
Hakeden alsın kupayı yinede..

Galatasaray Fenerbahçe maçı her zaman farklı oluyor tabi ama bu sene galatasaray kötü diye düşünüyorum en azından bir forvetimiz yok , boş kaleye bile gol atamayacak bir forvetimiz var. Galatasaray yenemicek gibi geliyor ama top bu belli de olmaz :)

ummadık taş baş yarar bence alırız maci hazirlik maclarini kimse baz almasin fenerbahcenin en büyük kozu duran top bunu engellersek rahat aliriz soyle soylim roma macinda 2 gol bu mactan onceki macta 2-0 di ondaki ikiside duran top bundan dolayi eger buna onlem alirsak alırız

Bir Galatasarayli olarak Fenerbahce kazanir diyorum..

Galatasaray tamemen dagildi,oyuncular,teknik ekip,yonetim ekibi adeta yaprak gibi döküldu..

Fatih hocadan sonra daha kotusu olmaz dedik ama Fatih hocanin ayriligi meger bir baslangicmis..

Ne takimda moral var ne baslarinda hoca var nede ruh kaldi hayaletsaray diyebiliriz,tabiki fenerbahcede yasananlar bundan farkli degil..

Maçın 90 dakikası ve uzatma dakkaları 0-0 bitti penaltılarda ise Fenerbahçe 3-2 skorla kupayı kazandı.

GOOOOOOOLLL! GOL! Olcan Adın'la 1-0 öndeyiz.
Dirk Kuyt skoru eşitledi: 1-1.
Selçuk İnan'ın vuruşunda top üstten auta çıktı.
MUSLERA! FERNANDO MUSLERA! NESTOR FERNANDO MUSLERA! Uruguaylı kalecimiz, Caner'in penaltısını çıkarıyor; skor hâlâ 1-1.
Felipe Melo'nun vuruşunda da top üstten auta çıktı.
Muslera için söyleyecek söz bulmakta zorlanıyoruz. Muslera, sadece Muslera... Mehmet Topuz'un penaltısını da çıkardı! BRAVO MUSLERA!
Yekta Kurtuluş da kaçırdı. Skor hâlâ 1-1.
Raul Meireles, Fenerbahçe'yi penaltı atışlarında 2-1 öne geçiriyor.
Gol. Burak Yılmaz. Skor 2-2.
Son penaltı atışında topun başına geçen Michal Kadlec topu ağlara gönderdi. Fenerbahçe, maçı penaltılarla 3-2 kazanarak TFF Süper Kupa'nın sahibi oldu.

Fenerbahçe'ye tebrikler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri