• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fiber İnternet & Antika

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Eleven
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Eleven

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ağu 2014
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar,

2 sorum olacak

1- Ben ttnet kullanıcısıyım. Şuanda sözleşmemi feshettim. Çünkü bana 16mbs hız sağlıyor üstelik 72 lira para alıyor. Ben 123 liralık 100 mbs fiber internete geçmek istedim ancak oturduğum konum itibari ile bu hizmetten faydalanamayacağımı söylediler. Fiberin olduğu yerleri biraz araştırdım hep zengin semtlere döşemişler. Turkcell Superonline olur x net olur hiç farketmez bana fiber internet verecek paket arıyorum. Çokmu zor bunun altyapısını döşemek? Yoksada aylık 130 lirayı geçmeyecek güzel bir paket istiyorum sizden.

2 - Antika bir madalyam var. Madalyada Seyyid Battal Gazi ve SeyyitGazi yazıyor, arkasında değişikbir resim var. bronz renginde.. İnternette adı sanı hiçbirşeyi yok. Eğer bu tarihi eserse yerine iade etmeyi düşünüyorum. Ama internette madalyaya dair ne ismi var, ne resmi

Aklıma sonradan geldi birde ben yeni abonelik alacağım ilk defa kendi adıma. Yediğim banlar açtığım hesaplar falan bunların benimle ilişkisi kesilecek mi? Bir keresinde ne yaparsan yap seni bulurum demişti depblue, bu doğrumu?

Son düzenleme:
Geri