• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

FIFA 13 | Gamescom 2012 Trailer

CheeBam*

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
12 Şub 2012
Puanı
76
2q0tzbq.png

Evet beyler FİFA bu sene bomba gibi. Demoyu sabırsızlıkla bekliyorum.​

evet te ben pek o kısmıyla ilgilenmiyorum. oyunun içindeki gerçekçilik beni alakadar ediyor. eskiden full pes atardım pesi bıraktım çünkü oyuncular robottan ibaret fifada öyle değil süper animasyonlar var kaliceler çok daha çevik. Tek eksiği oyuncu yüzü ve birazda oyun hızı. Aslında burdan bakarsak bizim süperligle aynı kalitede oyun çıkarabilrsn fifada ama peste öyle değil.

Avatarında pes var yalnız fail :D

Ne pesi la ben Ronaldoyu seviyorum bu demek degil fifacı degilim ve Fifanın Messiyi kapaga koyması beni sinir ediyo :D

Edit: Fifa 12 de 2vs2 yada 1vs1 isteyen ödet İzmirde olup her türlü ödet atılır PS3

Son düzenleme:
Geri