• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fifa 13 Kariyer Mod Oynayanlar

ya bana bi yardımcı olun ALLAH aşkına . giriyorum seçiyorum takımı falan işte her şeyi en son yüklenirken oyuu kapatıo lütfen yardım edin

Artık fifada sıkmaya başlıyor , 18 yaşındaki gençleri al 2 3 milyona 2 sezon sonra 25 30 milyona sat.Mesela Adrianı almıştım , brazilya liginden 8 milyona daha 18 yaşındaydı , 2 bilemedin 3 sezon sonra 45 milyona satmıştım :)

Artık fifada sıkmaya başlıyor , 18 yaşındaki gençleri al 2 3 milyona 2 sezon sonra 25 30 milyona sat.Mesela Adrianı almıştım , brazilya liginden 8 milyona daha 18 yaşındaydı , 2 bilemedin 3 sezon sonra 45 milyona satmıştım :)

8ogt.png

Bende direk bale,neymar ı aldım yanlış mı yaptım :D

Bale iyi değil. Neymarı aldım yarım sezon sonra Barcelona'ya 100 milyona sattım sonra kadro yaptım baştan yukarıda resimi var.
Alacaksan max 20 yaşında oyuncu al çok iyi gelişiyorlar.
Resimi göremiyorum ki :D bale konusunda da haklısın

1 kaç gün önce Emenike ile attığım gol.
Gerçekten harika bir oyuncu.Kendime 2 tane santrafor alıcaktım,4-4-2 için.Hem hızlı hem güçlü olmasını istedim,çok zor bir şey tabii ama Emenike çok güçlü ve hızlı.Bitirici özelliği var ve uzaktan şut atabiliyor.Sadece Emenikeyi aldım sakatlanma durumu olursa diyede Scout ekibime forvet arattım.

Gerçi bu profili artık oynamıyorum,yeni açtım.Leeds United ile başladım.Daha zevkli :D

Fm 13 okudum heyecanlandım ama menajer olmak istiyosanız Fm 13 oynayın çok fena sarıyor sahura yemek yemeye kalkamıyorum o derece sarıyor.

1 kaç gün önce Emenike ile attığım gol.
Gerçekten harika bir oyuncu.Kendime 2 tane santrafor alıcaktım,4-4-2 için.Hem hızlı hem güçlü olmasını istedim,çok zor bir şey tabii ama Emenike çok güçlü ve hızlı.Bitirici özelliği var ve uzaktan şut atabiliyor.Sadece Emenikeyi aldım sakatlanma durumu olursa diyede Scout ekibime forvet arattım.

Gerçi bu profili artık oynamıyorum,yeni açtım.Leeds United ile başladım.Daha zevkli :D
x+d daha sert vurur zaten c+d plase vs bunları ayarladın mı sen? :D

J.Rodríguez. 21 yaşında 84 Overall puanı varken aldım.1 sezon daha bitmedi 87 Overall puanı oldu.Gerçekten harika bir futbolcu :)

Geri