• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

FIFA 13′te Türkiye Ligi Olabilir

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SIRMA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SIRMA

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2009
Puanı
12
Geçtiğimiz haftalarda “FIFA 13′te Türkiye Ligi var mı?” sorusuna olumsuz yanıt veren EA Sports‘un halka ilişkiler sorumlusu Romily Broad, Türk oyuncuları oldukça üzmüştü. Şimdi ise umutlarımızı yeşerten bir bilgi gün yüzüne çıktı.

Resmi EA forumlarında FIFA 13 ile ilgili yeni bilgiler yayımlayan EA Sports, bu bilgileri “oynanış, kariyer modu, çevrimiçi modlar, ultimate mod, ligler ve kulüpler, ülkeler, müzikler ve diğerleri” başlıkları altında açıkladı. Umutlarımızı yeşerten bilgi ise ligler ve kulüpler başlığının altında gizli.

Yayımlanan bilgilere bakılırsa – kesin olmasa da – FIFA 13‘te bulunacak olan liglerin arasında Türkiye Ligi’ni de görüyoruz. Bildiğiniz üzere FIFA 11′e kadar her oyunda bulunan Türkiye Ligi’ni FIFA 12′de görememiştik. Umarız bu sefer sevincimiz kursağımızda kalmaz.​

Benim aldığım bilgiye göre fifa 13 tekrar Türkiye Ligini almayacağını söylemişti.Ama bekleyip göreceğiz ^^

Allahım ne durumlara düştük ya bakarmısın banko vardı şimdi bazı sebeplerden dolayı yok

Korsana dayalı bir endüstride ne beklersin çıkmasa bile yamasını yapıyorlar o yüzden üzülmesin kimse ^^

Yama orjinal gibi olmaz. Ki yapanlarda takım tutuyor özelliklerini ona göre ayarlıyorlar.

turkcespiker.com yapıyor diye biliyorum yani pes için yapıyor her yılda fifa içinde yapıyorlardır heralde

Evet ama FIFA için yapan ekipleri biraz amatör.Yeni başladılar o yüzden...Pes için yapılanlar ise şahane,adamlar pes'i 0'dan kendileri yapıyormuş gibi yapıyorlar vallahi :D

Evet extreme bilmem nesi yapıyolardı :D Kullanmadım ama fotolara göre harika tek eksiği türkçe spiker oluyor maçta galiba eğer İngilizce varsa oh deme keyfine harika :D

Evet ama FIFA için yapan ekipleri biraz amatör.Yeni başladılar o yüzden...Pes için yapılanlar ise şahane,adamlar pes'i 0'dan kendileri yapıyormuş gibi yapıyorlar vallahi :D

Yok ya bank asya bile vardı hepsi formalar fontlar filan aynıydı tipleri de düzeltmişlerdi 2011 nano detailed süperdi bence

2 Türkiye ligi olması lazım , Tükiye'de oyunu satın alanların 5 katı crack'li kullanan var o yüzden çıkartmıyorlardır :D

Geri