• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fıfa 14

fifa 13 tıpkısının aynısını yapmışlar 1 2 özellik eklemişler sadece okadar onlarda ciddi özellikler değil demoyu sildim Pes 2014 bekliyorum :)

Geçen FIFA 13 ( 13-14 Season ) İndirdim.Dediğin gibiyse ona devam ederim :D

demoda gördüğüm kadarıyla oyuncu hareketlerini batırmışlar resmen oyuncuyu sağ ve sol tarafa döndüremiyorsun nerdeyse belki demodandır full sürümünde update çıkar ama bilmiyorum hatamı yoksa oyunun özelliğimi oda fifa bu sene pesi ezemez pes üstün olur

İndirdikten sonra kısa bir bilgi verde bizde ona göre indirelim veya indirmeyelim :D

İndirmeyin boşuna full sürümünü bekleyin :D 45 dakika oynadım oda zorla hiç beğenmedim oynanışını... Hareket yapılmıyor çalım atılmıyor.Onun dışında menüyü çok beğendim,çok düzenli.Taktik ayarlaması var maç içinde(Menüde) o çok iyi olmuş.Zaten kısıtlı takımlar vardı.Barça,Milan,PSG,City,Dortmund falan...
İnşallah demodan dolayı böyledir yoksa bu sene Fifa oynaması çok sıkıntılı olur...

Top kontrollerini biraz zorlaştırmışlar fifa 13 e göre ama pes 14 ü görmeden pek bir şey diyemem.

top kontrollerini gerçekleştircez diye iyice poh etmişler. Bu sene Pes alıcaz galiba artık

Konami işini bilmiyor. Halbuki fifada bulunan bütün ligleri(lisanslı olarak) getirseler fifa daha satış yapamaz.

Geri