• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fifa 15 Kasma sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AdeLLe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AdeLLe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
0
Fifa 15 oynuyorum fakat önceki zamanlarda böyle kasma olmuyordu ama yanlış hatırlamıyorsam format atmıştım sistem üzerine ve windows old. dosyalarından oyunu alıp silmiştim. Oyunu tekrar silip yükledim fakat oyun içinde 5 10 saniyelik kasmalar meydana geliyor. Ne yaptıysam çözümünü bulamadım bilgisayarımın sistem gereksinimleri rahatça karşılayacak düzeyde sanırım. Yardımcı olur musunuz Teşekkürler..

Ekran kart: r9 280xdual 3gb 384 bit.
Anakart :mainboard 970a - g43
işlemci : Amd 6350 Six core 3.90ghz
Ram : 8Gb
işletim sistemi : Windowns 7 64 bit

Sistemin gayet yeterli. Yanlış crack i ve güncellemeyi kullanıyor olabilir misin? En son crack v3 çıktı diye biliyorum...

Sistemin gayet yeterli. Yanlış crack i ve güncellemeyi kullanıyor olabilir misin? En son crack v3 çıktı diye biliyorum...

Siz yorum yapmadan önce bu aklıma geldi araştırıyordum fakat kullandıgım up4 Crack V2 yazıyor bu uptadeyi kullanıyorum v3 deneyeeceğim.

----------

Driverlerim güncel bir çok kere kontroll ettim.

Siz yorum yapmadan önce bu aklıma geldi araştırıyordum fakat kullandıgım up4 Crack V2 yazıyor bu uptadeyi kullanıyorum v3 deneyeeceğim.

----------

Driverlerim güncel bir çok kere kontroll ettim.

%100 crack dendir. GTA 5 i sildim sırf 1 görevde hata veriyor diye :D 1 hafta bekledim crack çıkmadı sildim... Bu yüzden işe gireyim Korsana HAYIR diyeceğim

Geri