• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fifa 2014 Çalışmayı Durdurdu Hatası

JokerKingSize

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2013
Puanı
1
Arkadaşlar ben Fifa 2014'ü yükledim.Crack falan da yaptım.Tıklıyorum oyuna,çalışmayı durdurdu hatası veriyor.İnternetten biraz araştırdım fakat bir çözüm bulamadım.Neden veriyor olabilir bu sorunu?Daha önce bu sorunu yaşamış veya çözümünü bilen arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum.:hfy:

Uyumluluk ayarını yap veya crack değiştir

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

%100 sağlam crack yaz çıkar.
Çok sağolasın yükledim sorunsuz bir şekilde çalışıyor teşekkürler.

----------

Son bir sorum daha olacak.Oyun çok güzel bir şekilde çalışıyor.Transfer güncellemesini yapmak istiyorum.Araştırdım biraz transfer yaması var bir tane mesela fakat tüm oyuncuların ayakkabıları ea sports ayakkabısı oluyormuş o yamada.Diğer transfer yamalarında da bu tip sorunlar var mı onuda bilmiyorum.Önerebileceğiniz transfer yaması varsa söylerseniz gerçekten çok sevinirim.

Son düzenleme:

Çok sağolasın yükledim sorunsuz bir şekilde çalışıyor teşekkürler.

----------

Son bir sorum daha olacak.Oyun çok güzel bir şekilde çalışıyor.Transfer güncellemesini yapmak istiyorum.Araştırdım biraz transfer yaması var bir tane mesela fakat tüm oyuncuların ayakkabıları ea sports ayakkabısı oluyormuş o yamada.Diğer transfer yamalarında da bu tip sorunlar var mı onuda bilmiyorum.Önerebileceğiniz transfer yaması varsa söylerseniz gerçekten çok sevinirim.

Plus Team yamasını yükleyebilirsin. STSL'de mecvut.

Ya bir sorunum daha var.2 kişi kollarla karşılıklı oynamak istiyoruz.Klavyeyi ayarladım.Fakat joystick'leri ayarlayamadım.Mesela 2 adet joystick taktım ama klavye de görünüyor ve 3 kişi oynamış oluyoruz oyunu.Kolların ayarlarını da yapamadım.Nasıl ayarlayabilirim kolları?

Kol ayarlarını config'den yapabilirsin.
Maça başlarken 2 joystick de takılı olsun ve takımları seçtikten sonra joystick aktif olur takılıyken öyle seç ve maça başla.

Kol ayarlarını config'den yapabilirsin.
Maça başlarken 2 joystick de takılı olsun ve takımları seçtikten sonra joystick aktif olur takılıyken öyle seç ve maça başla.
Config'de kol ayarı yok ama.

----------

Kol ayarlarını heralde oyun içinden ayarlamam lazım fakat çok karışık çözemedim. :S

Geri