• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fifa 2014 mü?Pes 2014 mü?

Fifa 2014 mü?Pes 2014 mü?

• Kullanılan toplam oy
    21

JokerKingSize

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2013
Puanı
1
Beyler sizce hangisi daha sağlam olacak bu yıl?Ve pes'te Bundesliga veya Türkiye ligi var mı biliyor musunuz?Ne zaman çıkacaklar bilginiz var mı? :eat:

fifada türk takımı olarak bi galatasaray ve bi türkiye milli takımı var diye biliyorum spor totodan kimse yokmuş

Pes 14 eylül ayında çıkıcak büyük ihtimal ile Türk takımları olarak Fenerbahçe,Galatasaray,Beşiktaş olacak.

Spor Toto Süper Lig olacak ve şuan lisanssız olan liglerin tamamı lisanslı olacak ve her zaman ki gibi enteresan yenilikler getirecekler. (Pes 2014)

Fifa ise yine çok satılacak ama oynanmayacak en azından ben hiç beğenmiyorum fifayı neresini beğeniyorlar onu da anlamıyorum.

Spor Toto Süper Lig olacak ve şuan lisanssız olan liglerin tamamı lisanslı olacak ve her zaman ki gibi enteresan yenilikler getirecekler. (Pes 2014)

Fifa ise yine çok satılacak ama oynanmayacak en azından ben hiç beğenmiyorum fifayı neresini beğeniyorlar onu da anlamıyorum.

Eğer pes'de süper lig olursa ve lisanslı olursa ligler falan gerçekten çok iyi olur.Birde şu liglerin ikinci liglerini yapsalar o zaman süper olur.Bi lig açıyorum sezon bitiminde saçma sapan akımlar geliyor lige mesela.Ama yinede pes daha önde gibi.

Eğer pes'de süper lig olursa ve lisanslı olursa ligler falan gerçekten çok iyi olur.Birde şu liglerin ikinci liglerini yapsalar o zaman süper olur.Bi lig açıyorum sezon bitiminde saçma sapan akımlar geliyor lige mesela.Ama yinede pes daha önde gibi.

Championship ve Liga Adalente olabilir + olarak saçma takımlar gelmiyor ki her yıl Pes United ve We United çıkıyor geri düşüyor çıkıyor geri düşüyor... :D

Bana göre Fifa daha erkeksi duruyor yani daha zor,daha gerçekçi ve tabikide daha iyi.O yüzden oyum Fifa dan yana

Kendi fikrimi söyleyim PES çok saçma geliyor açıkçası. Artık yıllardır bir gelişme göremiyoruz PES'te, ileriye bi arapas at hızlı oyuncun varsa gol olur. FIFA'da ise özellikle 13 'te gelen darbe sistemiyle oyun gerçekten çok gerçekçi bi hale geldi ayrıca FIFA oynarken bi ara pasla iş bitmiyor. Çünkü oyuncular sonsuza kadar depar atmıyor PES'teki gibi. Ama arkadaşlar PES oynadığı için yine onu oynuyacaz mecburen. :D

pesde size taktik söyliyim ronaldoyu en ileriye alın kalecinizden defansa top atın defansdan direk son hız havadan ara pası yapın ve gol :S

Ben menajeri oynamayı severim.Peste bu saçma geldi bana.Barçayı aldım Neymarı alamıyorum arkadaş nasıl bir işse :D Hep 25+ yaş oyuncular %99 alınıyor.Ama Fifada fiyatını uygun verirsen alıyorsun.
Ama bu yıl çoğu kişi Pese geçir yapabilir.Fifa Pc ye göre çıkartmayabilir.

kaç senelik pes oyuncusuyum ve her konudada pesı savunurdum fıfacılarla dalaşırdık fılan ama bu sene pesın durumu çok rezil ben hayatımda boyle sacma bırsey gormedm fıfaya benzetmek ıcın bu kadar ugrasılabılır heralde zaten fıfa gıbı olsun desek gıder fıfa oynardık kardesm pes tum ozellıgını kaybetmıs yazık gunah bu kadar oyuncuya sınırlenıp fıfa oynamaya basladım bakalım sonumuz hayır olsun

Pes oyuncusuyumdur 99dan beri pes oynuyorum ilk pes tutkusu ps1 ile başladı daha sonrada bu şekilde devam etti.

Ancak pes2014 olmamış açık ve net fifa2014'te oynamam pes2014'te malesef bu senede pes 2013'e devam :)

Geri