• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fikir nedir ?

Psychopathic

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Tem 2011
Puanı
99
Ben kendimi bildim bileli kitaplığımızda 16 ciltlik kitap serisi var ve hiç birinin kapağını bile açmadım az önce ilk ciltini bi açayım dedim
açtığımda karşıma çıkan ilk paragraf şu oldu ;

Fikir hayatın malı oldukları müddetçe yaşarlar.Ortaya atılan her fikir, toprağa serpilmiş tohum gibidir. Tohum toprakla temas kurup, güneş enerjisinden istifade ettiği müddetçe yaşama gücüne sahip olabilir. Fikirde böyle...Hayatın içinden geldiği,hayatla irtibat kurabildiği ve hayatın malı olduğu nisbette hayatta kalabilir.Hayatın malı olmamış fikirler , toprağa kök salmamış tohumlar gibidir mutlaka bir gün kurumaya mahkumdur.

:rbk:

Bu paragrafı her okumamda yeni bi anlam çıkıyo valla çok etkilendim bide baya eski bi kitap 16 cilti bitirebilir miyim diye merak ediyorum her biri 600 sayfa

Yukarıdaki paragrafa göre fikir hakkında hangisini söyleyemeyiz dersek yanlış bir kanıya varmış oluruz? ... Bu aralar bu tarz şeyler ilgimi çekmio,ygs denemelerindeki paragraflar sağolsun... :)

Geri