• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fikir verin

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan wien32
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

wien32

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ocak 2015
Puanı
212
Arkadaşlar 6 aydır farklı bir şehirdeyim üniversite olayı yüzünden ve burada bir kıza aşık oldum neyse ilerleyen zamanlarda baya iyi arkadaş olduk ve bana sıkıntılarından bahsetmeye başladı. Bu yüzden kıza açılamıyorum yani onun sorunlarının üstüne böyle bir şey yaparsam ********lik gibi bir şey olur fakat aklımdan da çıkaramıyorum sadece bu durum için yine bir üniversite bırakmaya kadar geldim. Unutmam için bana fikir verirmisiniz.

Olur mu i..nelik,senin aklindan cikmamasinin yari yariya sebebi onun skntilari zaten,insan yaradılışi nedeniyle kadin merhametli anaç ruhludur, erkek güclü ve sahiplenendir.Acikca söyle benimle skntılarini paylastigindan beri aklimdan cikaramiyorum,cozum bulmays calisiyorum,son zamanlarda ise arkadasim gozuylede bakamiyorum de anlat herkes rahatlasin

Olur mu i..nelik,senin aklindan cikmamasinin yari yariya sebebi onun skntilari zaten,insan yaradılışi nedeniyle kadin merhametli anaç ruhludur, erkek güclü ve sahiplenendir.Acikca söyle benimle skntılarini paylastigindan beri aklimdan cikaramiyorum,cozum bulmays calisiyorum,son zamanlarda ise arkadasim gozuylede bakamiyorum de anlat herkes rahatlasin

Abime katılıyorum kardeşim. Bir erkek olarak karşındaki kıza ne kadar merhametli sahiplenerek bakarsan onun dertlerini sıkıntılarını kendi derdinmiş gibi üzülüp çözüm aramaya başlarsan bu o kıza verdiğin değerdendir. İki durum var bu kız için sıkıntılarını dinlerken üzülüp sonra unutabilirdin. Ama sen verdiğin değerden ötürü bu kadar dert edinip üni. değiştirme noktasına geldiysen bu kız senin için "özel" olmuş artık. Üniversite değiştirdin farz edelim. Sonuç ne olacak güzel kardeşim? Söyleyeyim mi
1 - Sen pişman olacaksın. Yanında olma fırsatın varken, teselli etme veya biraz neşelendirme fırsatın varken acaba orada ne yapıyor tek başına diye düşüneceksin. Uzaktan uzağa için daha çok acıyacak buna emin ol.
2 - Kızlar her sıkıntısını önüne gelen kişilere anlatmazlar. O da sana karşı bir şey hissediyor denemez ancak kendine yakın görüyor ki bir şeyleri paylaşmış seninle. Eminim o da bu duruma üzülecektir.
3 - Soru işareti. Evet kafanda hep bir soru işareti olacak uzakta olacaksın ve diyeceksin ki " Acaba?" ... Açılsaydım nasıl olurdu, dertlerine ortak veya derman olabilir miydim? Yanında yoldaş olabilir miydim? Bu sorular seni çok rahatsız edecek.

Karşındaki kızın tavırlarını en iyi sen bilirsin her kız içinde git açıl denemez açıçası. Ama o seninle bunları paylaştıysa sana güveniyordur. Aranızdaki arkadaşlık ilişkisini biraz göz önünde bulundurup tepkisini az çok ölçerek ve cesaretini toplayarak ona açılmanı tavsiye ederim. Ancak bu normal bi açılma olmasın. Ona değer verdiğini hissetsin, onu ve onunla birlikte gelen her sorunu kendine dert ettiğini önemsediğini hissetsin.

Yorumlarınızı düşündüm yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim ama düşündüğüm zaman kalbim konuş derken bir yandan da üzmek istemiyorum onu eğer tek taraflı ise bunu kaldırabileceğini düşünmüyorum o yüzden sevdiğim birini yıkmak istemiyorum sanırım kalbime gömüp bu şekilde yaşamaya alışmalıyım bana bu kadar anlatmışken gidip de anlattığımda tek taraflı çıkarsa onun üzüntüsü beni tamamen yıkar bu yüzden sanırım böyle devam edeceğim. ...

Yorumlarınızı düşündüm yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim ama düşündüğüm zaman kalbim konuş derken bir yandan da üzmek istemiyorum onu eğer tek taraflı ise bunu kaldırabileceğini düşünmüyorum o yüzden sevdiğim birini yıkmak istemiyorum sanırım kalbime gömüp bu şekilde yaşamaya alışmalıyım bana bu kadar anlatmışken gidip de anlattığımda tek taraflı çıkarsa onun üzüntüsü beni tamamen yıkar bu yüzden sanırım böyle devam edeceğim. ...

Ne kadar tek taraflı gidip içinde tutmak istersen o kadar ona arkadaşça davranmaya çalışacaksın ve kızın gözünde de aynı şey olacak bu sefer iyice arkadaş olarak görecek. Bence şimdiden açıl ve bakışını değiştirmeye çalış. Bu ayıp bişey de değil utanılacak bişey de değil. O yaşta üniversitede olan bir kız bunu bilir ve ona bunu belirt yani. Mesela ona zaman ver ya da karşılıksız olsa bile onun yanında olacağını göster. Bu süreçten sonra (olumsuz açısını değerlendiriyorum) kız onu sevdiğini bilerek sana bakacaktır ve davranışlarını daha dikkatli inceleyecektir. Belki de bir süre sonra senden hoşlanmaya başlayacaktır. Kendimden örnek verecek olursam birlikte olduğum kız arkadaşım 2 senelik arkadaşımdı. Her konuda birbirimizin yanındaydık iyi günler oldu kötü günler oldu çok kötü günler de oldu. Bazen dost bazen kardeş bazen abi abla olduk yani öyle söyleyeyim. Ama olacağı varsa zaten olur kardeşim içinde tutup da kendini üzme değmez buna.

kardeş yorumları okumadım yazdılarmı bilmem ama sadece kendıne eziyet edersın bende buna benze bi durum geçırdım 2 senemı verdım derdini dıledım sevgilisını anlattı insanın içi acıyor sen hiç bekleme yapıştır sözlerı yoksa içinde büyür o mevzu 4. senedeyım kıza söyledım yok dedi konuşmuyoruz ve ben halaa unutamadım geç olunca insanın içine yer edıyor olucaksa olsun olmıcaksa uzatma derim kendini üzersin inşallah hayırlısı olur kolay gelsın

doğru zaman gelene kadar beklemekten başka çaren yok ya, aynı dertten muzdaribiz.

Sen anlat derdini, o düşünsün. Takma kafana ince hastalık bulursun. :)

Geri