• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fikirlerinize ihtiyacım var!Silkroad-r?

Aktiflik
K.Tarihi
5 Eyl 2013
Puanı
0
Arkadaşlar ben uzun süredir private server arıyorum buldum bi tane başladım 1 ay sonra kapandı başka server'a başladım 12 sonra kapandı.Diyorum ki silkroad-r'ye mi başlasam?İlk çıktığı zamanlar oynamıştım silkroad-r'yi güzeldi baya aslında.Aslında benim en sevdiğim cap 90.Silkroad-r sanırım 120 cap?Birde skill point(sp) sorunun çok oluyor mu sillkroad-r'de?Sizce başlasam mı silkroad-r' ye yoksa private server bulup ta private mi oynasam?Silkroad-r oynayan arkadaşlar lütfen acil olarak yardımlarınızı bekliyorum,fikirlerinizi bekliyorum. :rbk:

Şimdiden teşekkürler.

Sro-r da sp sıkıntısı olmaz fgw girip sp scrool çıkartıyorsun bi ara milletle başlamıştık baya güzel gidiyodu sonra silkroadın para pazanma politikasından dolayı bıraktık oyunda güzel bi set yapmak istiyorsan emek kelimesini unut para vermen gerek.

Sro-r da sp sıkıntısı olmaz fgw girip sp scrool çıkartıyorsun bi ara milletle başlamıştık baya güzel gidiyodu sonra silkroadın para pazanma politikasından dolayı bıraktık oyunda güzel bi set yapmak istiyorsan emek kelimesini unut para vermen gerek.

Yorum için teşekkürler.Diğer arkadaşların fikirlerini de bekliyorum.
Silkroad-R başlamaya değer mi yoksa private oyna daha iyi mi dersiniz?
İsro'yu hiç sormuyorum en son bıraktığımda batıştaydı şimdi baya kötü haldedir. :(

Ya beyler koca maxigame forum sayfasında silkroad-r oynayan veya fikir sahibi arkadaşlar yok mu?
Silkroad-r nasıl sizce başlamaya değer mi,milletin setler falan nasıl mesela çok uçtu mu herkes yoksa yeni başlayanlar var mı??
Lütfen yardım.

Ya beyler koca maxigame forum sayfasında silkroad-r oynayan veya fikir sahibi arkadaşlar yok mu?
Silkroad-r nasıl sizce başlamaya değer mi,milletin setler falan nasıl mesela çok uçtu mu herkes yoksa yeni başlayanlar var mı??
Lütfen yardım.

Yorum yapan olmadığına göre onlar da oynamıyor bence sen sro-r olayını aklından sil hatta sroyu aklından sil hatta ve hatta joymaxı.

kuzenimle aynı anda basladık silkroad R'ye yan bilgisayarda oturuyordu ben silk çekip %1000 exp scroll aldım o normal kastı ben 2 saatte 49 oldum o 2 saatte 20 bile olamadı aradaki fark bu + 3-4 tane %1000 exp scroll sattım fgw'ten düşen sp scroll satın aldım char ff oldu + 20k sp

Yani Joymax'in politikası PARA > EMEK benim dünya kadar param olsun Joymax'e 1tl yatırırsam benden ş****sizi yok.

Direk soğuttunuz silkroad-r den beni helal olsun. :D
Kaç haftadır bir private arıyorum bulamadım da.Şöyle eskiden eventler falan vardı mesela event so-ok muydu neydi ordan gidiyodum kupalar alınıyordu.Eski silkroad'ı özledim private desen amacına kısa sürede ulaşıyorsun ne kervan çeken var ne bişey.Şöyle kervan falan çekilen güzel bi private var mı bildiğiniz forumda?

Geri