• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fikirlerinize ihtiyacım var

-NoPasaran

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Ağu 2009
Puanı
56
Arkadaşlar ben bir mont almak istiyorum resimde ki tom hardynin montu çok hoşuma gitti acaba bunun adı nedir bilen var mı çünkü herkeste olan kaşe kabanlardan ve şişme montlardan almak istemiyorum hoşuma gitmiyor . Varsa önerileriniz falan onları da alabilirim .
z02yv9.jpg
[/URL][/IMG]

- - - Güncellendi - - -

Yok mu ya yakışıklı kaslı bir maxigame erkeği bu tarz şeyleri bilen D:D:D

Hemen baktım bende, gayet güzel. Alayım da yakışıklı olayım :D Ama kapşonlulardan bulamadım

Son düzenleme:
Hemen baktım bende, gayet güzel. Alayım da yakışıklı olayım :D Ama kapşonlulardan bulamadım
Yüksek ihtimal filmde içine ayrı bir kapşonlu giyiyordu valla ben spor yapıyorum uzun süredir bol giymeyi de seviyorum çok hoşuma gidiyor böyle şeyler bulduğun güzel olanları link atsana kanka ben de bakayım :D

Yüksek ihtimal filmde içine ayrı bir kapşonlu giyiyordu valla ben spor yapıyorum uzun süredir bol giymeyi de seviyorum çok hoşuma gidiyor böyle şeyler bulduğun güzel olanları link atsana kanka ben de bakayım :D

Gözüme güzel gelen malesef bulamadım, güzel ama beğendiğim bir şey yok :) O resimdeki ne derler kumaş mı artık her ne deniyorsa o tür yok, hepsi naylonumsu baktıklarımda bulamadım yani resimdekine benzer o tarz bir şey :) Ayrıca kapşonsuz, kapşonlu olsa süper olur, malesef yok yani.

Gözüme güzel gelen malesef bulamadım, güzel ama beğendiğim bir şey yok :) O resimdeki ne derler kumaş mı artık her ne deniyorsa o tür yok, hepsi naylonumsu baktıklarımda bulamadım yani resimdekine benzer o tarz bir şey :) Ayrıca kapşonsuz, kapşonlu olsa süper olur, malesef yok yani.

Aynen öyle bende resimde ki tarzda bulamadım hep naylon ve beğenmedim abudik gubidik patchler yapıştırmışlar üstlerine

Aynen öyle bende resimde ki tarzda bulamadım hep naylon ve beğenmedim abudik gubidik patchler yapıştırmışlar üstlerine

Adam gibi yabancı giyim firmaları yok ki Türkiye de, malesef hayallerimizi yaşayamıyoruz :) Sağlık olsun kendimiz diktiririz en iyisi :) Zaten geçenlerde adını vermeyeyim bir giyim mağzasında kadının biri bir mont bakıyordu "Bundan tek kaldı değil mi ? " diye sordu çalışana, hayır cevabını alınca "Herkes giymiştir şimdi almam ben bunu" dedi almadı :D Bazen bana da öyle haller geliyor, şeytan diyor git kendine diktir giyim eşyaları, caka satayım diyorum :D

Adam gibi yabancı giyim firmaları yok ki Türkiye de, malesef hayallerimizi yaşayamıyoruz :) Sağlık olsun kendimiz diktiririz en iyisi :) Zaten geçenlerde adını vermeyeyim bir giyim mağzasında kadının biri bir mont bakıyordu "Bundan tek kaldı değil mi ? " diye sordu çalışana, hayır cevabını alınca "Herkes giymiştir şimdi almam ben bunu" dedi almadı :D Bazen bana da öyle haller geliyor, şeytan diyor git kendine diktir giyim eşyaları, caka satayım diyorum :D

keşke o kadar para olsa :D

Oversıze bomber ceket diye aratın bulursunuz :) Z*R* firmasında bulabilirsiniz diye düşünüyorum...

- - - Güncellendi - - -

Aliexpress'e de bakabilirsiniz aslında.

- - - Güncellendi - - -

Özelden gönderdim sanırım istediğiniz tarzda olan kumaş linkte... Mesaj kutunuza bakın lütfen :D

Banada gönderir misiniz :)

- - - Güncellendi - - -

Oversıze bomber ceket diye aratın bulursunuz :) Z*R* firmasında bulabilirsiniz diye düşünüyorum...

- - - Güncellendi - - -

Aliexpress'e de bakabilirsiniz aslında.

- - - Güncellendi - - -

Özelden gönderdim sanırım istediğiniz tarzda olan kumaş linkte... Mesaj kutunuza bakın lütfen :D

Forum'a yeni katıldım da bana da gönderir misiniz? :)

Geri