• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fikirlerinizi bekliyorum

Aktiflik
K.Tarihi
16 Ağu 2019
Puanı
2
Öncelikle selamlar MaxiGame Ailesi,

Önceki üyeliğimin ID-PW'sini unutmuşum yaklaşık bi 5 senedir yoktum açıkcası sürekli üyeliksiz bir şekilde gelip off-topic'e göz atıp çıkıyordum.Tekrar hesap açmak şimdi nasip oldu.:grin Sizlere bir şey danışmak istiyorum.

Biliyorsunuz üniversite sınavı,tercihleri derken nihayet kayıtlar başladı.Kız arkadaşım'da benden yaklaşık 600-700 km uzakta bir üniversiteyi kazandı ve açıkcası kız arkadaşıma güvendiğim kadar kimseye güvenmiyorum diyebilirim ama illa ki ortamı,arkadaşları değişecek.Açıkcası benim durumumu,endişe mi daha önceden yaşayan/ hala yaşamakta olan var ise sizden yorum bekliyorum dostlar. Onunla gitmeli miyim? Kalmalı mıyım? Ne yapmalıyım?

Şahsi görüşüm geleceğini kimseyle sınırlamamandan yana ama daha iyi tavsiyeler olacaktır. Hiç birşeyin garantisi yok kendi yaptıkların ve yapacaklarından başka :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Şahsi görüşüm geleceğini kimseyle sınırlamamandan yana ama daha iyi tavsiyeler olacaktır. Hiç birşeyin garantisi yok kendi yaptıkların ve yapacaklarından başka :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bende öyle düşünüyorum fakat ben üniversiteyi açık öğretim'den okuyorum okul sorunum yok şuan.Sadece yalnız bırakmak istemiyorum çünkü beden burda, kafa orda olacak illa ki.

Şöyle bir gerçekte var ki,kiz arkadasiniz sizden 600km uzağa gitmeyi göze almış,tercihini yapmis,siz gitsenizde arkadas ortami değisicek,nelerin degisip/degismiyecegini uzaktan gözlemlemek daha doğru olucaktir,istemediginiz yönde degisirse iyiki gitmedim dersiniz,degismezse de tesekkur edersiniz : )

Son düzenleme:
Şöyle bir gerçekte var ki,kiz arkadasiniz sizden 600km uzağa gitmeyi göze almış,tercihini yapmis,siz gitsenizde arkadas ortami değisicek,nelerin degisip/degismiyecegini uzaktan gözlemlemek daha doğru olucaktir,istemediginiz yönde degisirse iyiki gitmedim dersiniz,degismezse de tesekkur edersiniz : )

İlk iki cümle benim düşündüğümün aynısı fakat bende aslında gözlemlemenin daha doğru olacağını düşünüyorum zaten 2 ayda bir yanına gideceğim. Erkek insanız işte ne olacağını kestiremiyorum.

Eğer sürekli senin gözlemine ihtiyaç duyarak yürüyecek bir ilişkiyse bence bir sıkıntı var. Kızı rahat bırak nereye gidiyorsa gitsin, aranızdaki gerçek bir sevgi ise emin ol bunu hiç kimse değiştiremez, yok değil ise istersen sürekli kuyruğu gibi peşinde dolan yine olan olacaktır engelleyemezsin.

yaşın daha çok genç böyle şeyleri akışına bırak, hırpalama kendini. olur mu olmaz mı ? nasıl olur ? nasıl olmaz ? bu soruların cevabını kimse bilemez. en iyisi mi :D akışına bırak geç.

Son düzenleme:
Eğer sürekli senin gözlemine ihtiyaç duyarak yürüyecek bir ilişkiyse bence bir sıkıntı var. Kızı rahat bırak nereye gidiyorsa gitsin, aranızdaki gerçek bir sevgi ise emin ol bunu hiç kimse değiştiremez, yok değil ise istersen sürekli kuyruğu gibi peşinde dolan yine olan olacaktır engelleyemezsin.

Haklısın abi

- - - Güncellendi - - -

Mümkün mertebe

Geri