• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Fikrimi Söylemezsem Ölürüm.

Aktiflik
K.Tarihi
14 May 2011
Puanı
2
3 aydır falan girmiyodum heralde foruma bugün küfür serbest olayını görünce çok şaşırdım ve şöyle yorumladım o kadar üye kaybı oldu heralde onlarda anlamışlardır inci sözlük ile maxigamenin farklı platformlar olduğunu diye düşündüm.Açıkcası hoşumada gitti onca sene ban yedik bu tartışmadan.Şimdi ben buraya vay amk yazacam ban yemiycem öyle mi ? Vay amk ya çok ilginç :D

üye kaybı olduğu falan yok .Sadece ne haliniz varsa görün düşün yakamızdan durumu bu .

Üye kaybı ne alaka ? Şu düşünceyi anlamıyorum cidden. Üye kaybetsek forumu daha düzenli bir yer haline getirmeye çalışırız veya reklam veririz veya bazılarının sürekli söylediği gibi private server tanıtımlarına izin veririz vs vs örnekler çoğaltılır.

Üye konusunda sıkıntımız yok çok şükür, aktif olmasalarda günlük 100-200 arası yeni üye kayıt oluyor forumumuza, hit konusunda da sıkıntımız yok günlük en az 7000 Tekil hitimiz var.

Sürekli birilerine laf sokmak, hakaret etmek, yerin dibine sokmak isteyen kişilere engel olmaya çalıştıkça abarttıkça abarttılar resmen kudurup yönetime saldırmaya başladılar, yok özgürlüğümüz kısıtlanıyor, yok düşüncelerimizi söyleyemiyoruz, yok forum eski forum değil diye söylenip duruyorlardı.

Son zamanlarda bu tarz konuşmalar arttı ve canıma tak etti, madem insanlara küfür etmek, hakaret etmek, rencide edip ezmek bu kadar önemli sizin için, madem size insanca davranmayı öğretemiyoruz ve arada biz kötü oluyoruz, o halde biz aradan çekiliyoruz, istediğinize istediğiniz gibi davranın ama artık yönetimi suçlayıp durmayın. Alın size istediğiniz özgülürlük, ister insanca kullanırsınız isterseniz de bokunu çıkarıp ne mal olduğunuzu herkese gösterirsiniz artık bizi alakadar etmiyor...

Bu kurallarla beraber off topici dikkatlice gözlemleyin, off topicte bundan sonra görecekleriniz herkesin ailesinden aldığı aile terbiyesinin aynasıdır. Kim nasıl terbiye almış izleyin ve görün...

Aldığım ceza puanları ve uzaklaştırmaların tamamı bu yüzdendi güzel olmuş ama bu sefer ben yokum. :(

Geri