• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Files/DB ve Clientler (HEPSİ)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MacBeth
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MacBeth

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 Mar 2013
Puanı
8
kakbgo.png

Merhabalar,

Bildiğinize üzere birçok kişi tüm linklerin kırık olduğundan yana şikayetçi.O yüzden karar verip hepsini upload etmek istedim.O yüzden konuyu açmış bulunuyorum.

[ACIKLAMA]Upload işlemleri daha sürüyor, sizleri bekletmemek adına önceden açılmıştır.[/ACIKLAMA]

n8cqy.png

İçindekiler

Data.pk2 extracted.rar
-------------------------------------

CSROTestIn

backups_csrotestinDBSbyDrAbdelfetteah.rar
CertificationManager.rar
CSROTestIn.rar
ecsro_client.rar
IPInput.rar

TW-SRO Files

TW-SRO Files & Database fixed nemo07.rar
TW-SRO Full Client V.1.001.rar
TW-SRO_BIN.rar

ZSZC Files

GameServer (W-O Data Folder).rar
GameServer.part1.rar
GameServer.part2.rar
GameServer.part3.rar
ZSZC Data Part 1.rar

ZSZC Files 105 Cap

Pk2 Editör.rar
srsroad Database.rar
ZSZC 105 Client.rar
ZSZC Files.rar

Blackrogoue Files

Blackrogoue clean DB.rar
Old Blackrogoue Server Files Client.rar
New Blackrogoue Server Files Client.rar
Plasma Client v1.00.rar
Server Files Blackrogoue.rar
brPatcherGUI.rar

vSRO Server Files

Filezilla_Server-0_9_41.exe
Server Files.rar
SMC.rar
wwwroot.rar
AIO v1.2.rar
AutoNotice.rar
EvaTools
Joymax Pk2 Tools Uploaded By Thai.rar
KiwiGuard.rar
RS Coder Silkroad Tools.rar
simpleFw_1.0.rar
SqlBackupandFTP.rar
srPatcher_1.0.6.rar
vSRO - Hazır Queryler Programı v1.3.rar
Hepsini mega adlı sunucuda birleştirip sizlere sunarak kolaylık sağlanmıştır.

Download

Moderatörün son düzenlenenleri:
Hepsi bir arada çok iyi olmuş, konu kirliliği de bir nevi önlenmiş. :) Elinize sağlık, teşekkür ederiz.

zszc retro clienti yok ve bi 80 cap için olan db de yok onları koyarsanız çok iyi olur

Son düzenleme:
ilk db ? ben göremedim 80 cap ilk db temiz olan db si nerde
Gözümden kaçmış olabilir bu konuya eklenmesini istediğiniz db ve client konularını atacak olursanız hemen elimden geldiği şekilde sizlere yardımcı olmaya çalışırım.

TMM kardeşim sağol Peki ZSZC 105 Cap ile SQL 2005 server kurabilimiym 2GB ram var sonra VDS ye geccem ?

Bu vermiş Olduğun Dosyalar İle Ne tür Birşey kurabiliriz. Yani Tamamen işi öğrenmek amaçlı olarak başlasak önerirmisin. Yada Private Server kurulumu ile bu dosyaları kullanarak izleyebileceğim okuyabileceğim döküman mevcutsa ilgili konu linkine yönlendirebilirmisin ?

Teşekkürler Paylaşımın İçin..

Bu vermiş Olduğun Dosyalar İle Ne tür Birşey kurabiliriz. Yani Tamamen işi öğrenmek amaçlı olarak başlasak önerirmisin. Yada Private Server kurulumu ile bu dosyaları kullanarak izleyebileceğim okuyabileceğim döküman mevcutsa ilgili konu linkine yönlendirebilirmisin ?

Teşekkürler Paylaşımın İçin..

Bu dosyalar tamamen temiz ve ilk yayınlanan dosyalardır. Yani, üzerlerinde herhangi bir edit işlemi gerçekleştirilmemiş. Bunlar kendinizi geliştirmek için en iyi başlangıçtır. Rehberler bölümümüzde de konular zaten mevcut. Oradan bakarak kendi çapınızda bir şeyler yapabilirsiniz.

Gercekten İhtiyac Olan Birseydi Konu 2013'de acilmis birtek vsro db ve files var client'te paylasima kapatilmis anlamadim ?

Son düzenleme:
Geri