• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Film Arayanlar Film Listesi Veriyorum.

SteinHard

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Ara 2009
Puanı
147
Beyler izliyecek yeni film arayanlar için, bilgisayarıma indiripte izlediğim filmleri listesini veriyorum,netten izlediklerimin hepsini hatırlamıyorum bu yüzden listede yok.Bende izlicek film ararken sürekli sinemalar.com'a yorumlara felan bakarak indiriyorum,arayanlar için uğraşmadan güzel bir izlenecek listesi olabilir,işinize yarayacağını umuyorum :)

Filmlerin %90-95'i güzel,seçtiğiniz film hakkında da soru sorabilirsiniz :)

lcxz4.jpg

bakıcam tek tek :D

korsancı seni :D

xxx düşündüğüm şey değildir umarım :D

çok iyi be ben indirmiyorum indirsem pc' de yer kalmaz :D ama baya sıkıymışsın dostum harikasın :)

640GB oyun arşivi yapmıştım , hdd yer kalmayınca mecburen sildim :)

Moderatörün son düzenlenenleri:
yokmu burda avatar gibi film ?
Ona sinemada gittim,ben bi bu kadar daha film izledim ama onlar işte netten,tvden ve sinemada izlediklerim. Elimde sadece bunlar var.
--
Bu arada soru sormuşun ben ne yazmışım :D Avatar gibi John Carter İki Dünya Arasında var etkileyici bilim kurgu.

Son düzenleme:

Abi başka film bilmion mu ya :D Onu baya eskiden Trt'de izlemiştim yarım yamalak hatırlıyorum,Ama western kategorisinde beğendiğim filmler 5'i geçmez.

Taktımmı taıkıyorum bir filme :D Zaten çok güzel western filmleri yok. Spagetti Westernlerin bir kısmı güzel onlardanda Clint ve Lee Van ın oynadığı filmler güzel gerçekten. Favori 2 filmim İyi kötü çirkin ve Birkaç dolar için. İyi kötü çirkin zamanında imdb'nin birincisiydi yavaş yavaş 4e 5e düştü :D

Normal filmlerden Kapıdaki Düşman ve Rain Mani öneririm.

Taktımmı taıkıyorum bir filme :D Zaten çok güzel western filmleri yok. Spagetti Westernlerin bir kısmı güzel onlardanda Clint ve Lee Van ın oynadığı filmler güzel gerçekten. Favori 2 filmim İyi kötü çirkin ve Birkaç dolar için. İyi kötü çirkin zamanında imdb'nin birincisiydi yavaş yavaş 4e 5e düştü :D

Normal filmlerden Kapıdaki Düşman ve Rain Mani öneririm.
Amerikan Haydutları,Geleceğe Dönüş 3,Kovboylar ve Uzaylılar,Korkak Robert Fordun Jesse James Suikasti, bitane daha vardı adını unuttum . 2 tanesi de zaten biraz değiştirilmiş tam western değil.

Geri