• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Film&Dizi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Insanity
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Insanity

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Eki 2013
Puanı
17
herkeze merhaba 1 hafta kadar evdeyim boş oturmayı seven biride değilim yapabilceğim bişeyde yok "Constantine" tarzında film yada dizi önerilerinizi kabul ederim bu arada Constantine nin dizisi çıktı diye biliyorum fakat 1. bölümden sonrasını bulamadım yeni bölümler kaç günde bi yayınlanıyo ne zamanlar yayınlanıyo bilgisi olan vardır sanırım :D ?

Penny Dreadful,Salem,Masters of Sex,Arrow,Under the Dome bu aralar izlediğim diziler. :)

Constantine tarzı Supernatural var izleyebilirsin 9. sezonda bitti biraz uzun ama çok zevkli bi dizi korktuğunda kahkaha attığında oluyo dizide

Accidentally on Purpose - Maalesef bir sezon sürdü bu dizi. Tam alışmıştım ilk sezonu bitirdim baktım ikinci sezon yok :D

Intelligence - [MENTION=210326]Mooom[/MENTION] hocamızın tavsiyesi ile başladım ben de, Bilim-kurgu tarzında. İyi gibi bakalım diğer bölümleri merak ediyorum.

olsun ama güzel ben gerekirse bi 10 sezon daha izlerim "lyndsy fonseca (Alex) " hayranıyım agzım açık izlerim :D

dizi değil de film istersen öneririz :)
[MENTION=257388]HuanPa[/MENTION] da güzel filmler önerir Doom 3 , My name is khan :D

game of thrones izle kesinlik cok fazla constantine tarzinda degil ama fantastik bir dizi yine baya guzel seversin buyuk ihtimalle ve arrow tavsiye ediyorum

breaking bad prison break arrow da vincis demon diye devam et derim :D zaten breaking ile prison break i izlediğinde diğerleri için zaman kalmaz :D

teşekkürler beyler :) söylediğiniz filmlerin ve dizilerin fragmanlarına bakarım hangisi sararsa artık silkroad tarzı bişey varsa onuda kabul ederim :D dizi film farketmez

Son düzenleme:
Son dakika haberi ile karşınızdayım yeni bir dizi gelmiş ama ne gelmiş harikalar yaratıyor daha doğrusu beni etkiledi ve etkilemeye devam edicekmiş gibi gözüküyor ve gelelim dizinin ismine "The Strain" henüz 2. bölümde olmasına rağmen izleyicileri ekrana kilitlemeye yetti ben begendım umarım sızde begenırsınız iyi forumlar :)

Son dakika haberi ile karşınızdayım yeni bir dizi gelmiş ama ne gelmiş harikalar yaratıyor daha doğrusu beni etkiledi ve etkilemeye devam edicekmiş gibi gözüküyor ve gelelim dizinin ismine "The Strain" henüz 2. bölümde olmasına rağmen izleyicileri ekrana kilitlemeye yetti ben begendım umarım sızde begenırsınız iyi forumlar :)
İmdb puanı iyi diye ilk bölümü izledim bende hoşuma gitti sağlam dizi yapmışlar

dizinin fragmanı bumu bi çok fragman var youtube da :D ? buysa güzel bişeye benziyo harbiden.

Geri