• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Film Hakkında

resul81tr

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ağu 2011
Puanı
12
Son bi kaç gündür güzel film arıyorum fakat bulamadım. gezmediğim site araştırmadıgım film kalmadı güzel birşey bulamadım. birde sizlere sormak istedim
Asla Pes Etme türündeki filmlerden hoşlanıyorum. Biraz macera biraz aşk önerebileceğiniz bu tarzda illa kavga olmak zorunda değil. şimdiden teşekkürler :)

The Departed
Inception
Lincoln
Skyfall
Argo
Hotel Transylvania
The Hobbit An Unexpected Journey
Limitless
Safe
Heat
Matrix Trilogy

Hepsi güzeldir, hiç sıkılmazsın. :) İyi seyirler.

1) 3 İdiots(Mutlaka izle),
2) Her çocuk özeldir,
3) My name is khan,
4) Pi'nin yaşamı.

Son düzenleme:
Safe Haven
Ya çıktı ya da çıkacak, biraz macera biraz aşk yazmışsın direk bu geldi aklıma :D

gladiator
cesur yürek (brave heart)
görevimiz tehlike 4 (1-2-3 ü izlemene gerek yok)
zindan adası
bu filmleri izlemeyenler izlemediklerine pişman olurlar :)

Per un pugno di dollari
Per Qualche Dollaro In Più
Il buono,Il brutto,il cattuvo

kesinlikle izlemelisin.Bunlar orjinal adı.İngilizce isimleri ise

Fistful of dollars
For a few dollars more
The good,the band and the ugly

Türkçe isimleri ise

Bir Avuç Dolar
Bir Kaç Dolar İçin
İyi,Kötü ve Çirkin

Beyler hep aynı filmleri öneriyorsunuz biraz yeni filmler izleyin yav :D
Senin yazdığın tarz değil ama benim son izlediğim filmler izleyebilirsin güzeldir;
Crank1
Crank2(devamı die izledim ilki kadar iyi değil)
GoodWillHunting(Bu dram tarzı eski bi film ama güzel Matt Damon oynuo)
RiquemForADream(Bu da zaten çok ünlü ama yeni fırsat buldum çok iyi sonunda bunalımlara sokar)
TheChangeUp(bu da yeni sayılabilecek bi film konusu ilginç sürükleyici)
Yalancı Yalancı(Jim Carreynin klasik komedi filmlerinden güzeldi)

Şuan pcde toplam 129film oldu izleyipte silmediğim bi gün üşenmezsem liste yapıcam koycam buraya :D

Beyler hep aynı filmleri öneriyorsunuz biraz yeni filmler izleyin yav :D
Senin yazdığın tarz değil ama benim son izlediğim filmler izleyebilirsin güzeldir;
Crank1
Crank2(devamı die izledim ilki kadar iyi değil)
GoodWillHunting(Bu dram tarzı eski bi film ama güzel Matt Damon oynuo)
RiquemForADream(Bu da zaten çok ünlü ama yeni fırsat buldum çok iyi sonunda bunalımlara sokar)
TheChangeUp(bu da yeni sayılabilecek bi film konusu ilginç sürükleyici)
Yalancı Yalancı(Jim Carreynin klasik komedi filmlerinden güzeldi)

Şuan pcde toplam 129film oldu izleyipte silmediğim bi gün üşenmezsem liste yapıcam koycam buraya :D

Resimlerini çekip koysan?Kısaca nasıl bir şey olduğunu da yazarsın güzel bir konu olur :D

Geri