• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Film Önerebilirmisiniz :) ?

resul81tr

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ağu 2011
Puanı
12
En son açtııgım konudaki film öneren arkadaşların filmlerinin hepsini izledim hepsine teşekkür ederim :)

Önereceğiniz Filmler
Aşk, Bilim Kurgu türünde olursa mutlu olurum.

Şimdiden Teşekkürler :)

Oha doymadın mı ? :D Nasıl bir film açlığı bu hayran kaldım :D

Bikaç tane yazim aklıma gelen

Bilim Kurgu: İnception,Kelebek Etkisi onları izlediysen Prometheus
Aşk: Geçen izledim Ayı Teddy (komedi fantastik birazda), Aşk Yemini (aşk filmi olarak çok iyi) , Göl Evi(İlginç bir konusu var), This Mean War (bu çok iyi biraz aksiyon,komedi,aşk)

Bikaç tane yazim aklıma gelen

Bilim Kurgu: İnception,Kelebek Etkisi onları izlediysen Prometheus
Aşk: Geçen izledim Ayı Teddy (komedi fantastik birazda), Aşk Yemini (aşk filmi olarak çok iyi) , Göl Evi(İlginç bir konusu var), This Mean War (bu çok iyi biraz aksiyon,komedi,aşk)

bilim kurguda verdiklerinin hepsini izledim :)

ayı tedy bi harika :D:D diğerlerine bakacam çok teşekkür ederim eline sağlık :)

In Time, bilim-kurgu, öyle çok çok iyi diyemem ama yine de fena değil izlemediysen tabi. :D

A bi dk aklıma geldi bilim kurguda Source Code izle mükemmel. Michelle Monaghan'a aşık olmuştum bu filmde.

Limitless, Anna Karenina, Brave, Real Steel, The Prestige, Les miserables, Lincoln, Rise of the Guardians, Hotel Transylvania, Man on a Ledge, Premium Rush, Totall Recall, Source Code, The Departed, Taken 2, Argo, Heat, Sweet November.

Dizi olarak Person of Interest. Mükemmeldir. :)
Bunlar bir harika hocam, izlemelisin. :)

Son düzenleme:
Limitless, Anna Karenina, Brave, Real Steel, The Prestige, Les miserables, Lincoln, Rise of the Guardians, Hotel Transylvania, Man on a Ledge, Premium Rush, Totall Recall, Source Code, The Departed, Taken 2, Argo, Heat, Sweet November.

Dizi olarak Person of Interest. Mükemmeldir. :)
Bunlar bir harika hocam, izlemelisin. :)
Sen bi harikasın dostum :) person of Interest izliyorum :) bende sana bi dizi öneriyim Grimm izle :)

----------

A bi dk aklıma geldi bilim kurguda Source Code izle mükemmel. Michelle Monaghan'a aşık olmuştum bu filmde.

izledim bayıldım buna ya :)

----------

In Time, bilim-kurgu, öyle çok çok iyi diyemem ama yine de fena değil izlemediysen tabi. :D

çok teşekkür ederim ama izledim :)

böyle izlemeyi seven biriysen ve bilim kurgu istiyorsan bir kaç bölüm izledim hoşuma gitti arkadaşlarda izliyor doctor who öneririm 60 küsür senelik dizi hem :D

İyi,Kötü,Çirkini izledinmi?

hayır. ilginç bi ismi var bakacagım şimdi :)

Tuco (çirkin), üzerine ödül konulmuş bir kanun kaçağıdır. Keskin nişancı Blondie (iyi) adlı kovboyla işbirliği yaparak kasabaları dolaşmaktadırlar. Tuco’yu kanun adamlarına teslim eden Blondie, ödülü alıp Tuco’yu asılmaktan son anda kurtarmaktadır. Bir kasabada işlerin ters gitmesi üzerine ortaklıkları bozulur. Melekgöz (kötü) lakaplı Sentenza ise Bill Carson adında büyük miktarda altını ele geçirmiş eski bir askerin izini sürmektedir. Tuco’nun çölde Blondie’yi öldürmek üzere olduğu bir anda Bill Carson’la karşılaşmaları tüm planları değiştirir. Carson, altınları İç Savaş’ın hareketli olduğu bir cephede mezarlığa saklamıştır. Ancak Tuco mezarlığın yerini, Blondie ise mezarın adını öğrenebilmiştir. Mecburen işbirliğine tekrar dönen ikili altınları aramaya koyulur. Sonunda üçünün yolu altınların olduğu yerde birleşir.
çok eski bi filme benziyor bu

Geri